Late Phases (2014)

Že to bude oldschoolové béčko jsem čekal, ale že to bude až takovej oldschool na charaktery, tak až tahle jsem to nečekal. Asi nejmladší postava ve filmu je snad jen jeho syn, snacha a strážník domova důchodců, takže jediná osoba, která se může v tomto filmu do někoho zakoukat, je tak akorát moje babička. Ale jinak neurazí, solidně to buduje atmosféru a přeměna taky moc pěkná, jen výsledek přeměny mi přišel jak z čivavy. Takže nabrušte starej, zrezlej rejč, nasaďte naslouchátko a hurááá na tuto, doslova retro vlkodlačinu!

Annabelle (2014) odpad!

když jsem v kině na nejakým filmu, který je nudný až to bolí, tak minimálně jednou se vypařím na toaletu na cigáro... V tomto případě sem tam byl 4x

Čelisti (1975)

Horor mého dětství, po kterém sem se celé léto vyhýbal vodě. A i po letech, když se na to podívám, tak to své kouzlo neztratilo a vím, že nikdy neztratí...

Arachnid (2001) odpad!

vezmeme pár klacků, omotáme je izolační páskou, seberem pár kámošů od piva z knajpy a hurá do lesa natáčet horor o emzáckým pavoukovi

Co děláme v temnotách (2014)

Joooo, tak tohle byla paráda!!! Černý humor je moje škatulka a dlouho jsem se tak nebavil. Každej upír si u mě získal jisté sympatie a to dokonce i Peter :-D A pak že upíři a vlkodlaci nemůžou bejt kámoši ;-)

Poker Night (2014)

Poker a explo mám rád. Poker v realu a explo taky v rea...ehm... ve filmu   V podstatě tuctový příběh, ale okořeněný solidníma detektivníma příběhama, ze kterých si hlavní hrdina bere poučení a snaží se přežít. Film mě taky dostal několika úsměvnýma momentama (maniakovy flashbacky a Filpnicova hláška: sem 5 kroků před tebou  ) Za mě takovej silnější průměr 4/5*

Kirazu (2014)

od scénáře Tima Tjahjanta sem čekal po Macabre a The Raid 2 něco víc, ale za skouknutí to určitě stoji

La Traque (2010)

Sice z divočáků je hovno vidět, ale pořád lepší, než aby tam běhali nějaký digitální. vrtění kapradím a chrochtání mi trochu připomělo raptory z Juráče a atmoška naprosto luxusní, frantíci to prostě uměj a ano, pro mě je to rozhodně lepší než sice klasickej, ale o to dost nudnej Razorback

Ďábel (1972)

Bych řekl pravdu, vůbec sem nevěděl, kam toto dílko zařadit. Nejkontroverznější film Polska, který byl zakázán celých dlouhých 16 let... No a po skouknutí se tomu ani nedivim, takže kdo nezná, ať napraví, pokud na to máte odvahu, pač tenhle snímek opravdu nejni pro každého... A možná taky díky horečce, na kterou teď solidně chcípám, to hodně zapůsobilo...

Pach krve 3 (2009)

Jedničku a dvojku mám celkem rád, ale tohle? To snad tvůrci nemohli mysle važně. Absolutně nelogické chování postav, ubohý příbeh a příšerné gore efekty. Jedna hvezda jen za to, že je to Wrong turn, ale jinak opravdu nic víc