Vittra (2013)

po tomhle filmu se remake Evil Dead může jít vycpat

Sudor frío (2010) odpad!

jako pardon, ale tohle a atmosférickej horor? Už sem viděl hada srát, koně blejt, žábu rozbíjet kámen pěstí, ale aby si hlavní hrdina při útěku psal status na fb, to sem ještě neviděl. Dále holka popatlaná čirou želatinou se slovy, že je to nitrák, to bylo taky dost ubohý... A teď mě klidně kamenujte!

Seventh Moon (2008)

solidní začátek, průměrný střed a konec xblití

Vlk (1994)

Pro mě jeden z nejlepších filmů s Jackem Nicholsonem už jen proto, že ho nemuseli ani moc maskovat.

WolfCop (2014)

Kdo čeká plnohodnotný, áčkový film s nečekanýma zvratama, hlubokým dějem k zamyšlení, tak u tohoto filmu šlápne do pořádného hovna. Na druhou stranu, pokud k tomu přistoupíte jako k béčkové jednohubce inspirovanou osmdesátkovýma flickama, navíc okořeněné absurdním humorem, budete se skvěle bavit... Já zvolil druhou variantu a nelituju toho ani za mák.

Battle Royale (2000)

Děti, střílení, podřezávání, boj o přežití... Vše, co mám rád, hlavně po ránu...

Wolf Creek 2 (2013)

Zde opět platí to, že tvůrci si na tento skvost museli vydělat sladším prvním dílem

Extraterrestrial (2014)

Teda tak tahle hnusnou vykrádačku Altered a Fire in the sky sem snad ještě neviděl, ale prosím, to ještě skousnu. Co ale neskousnu, tak jsou hlavní protagonisté, kteří nejsou nic jiného, než nafoukaní a rozmazlení spratci, které snobští rodiče asi zapoměli naučit, jak se správně chovat a už po dvou locích z pivka střílejí dělobuchy uprostřed silnice 1. třídy. Bohužel poslední dobou ve skoro všech teen horrorech se tato společnost objevuje a moje sympatie si získají akorát pomalou a bolestivou smrtí. No, ani v tomto případě se ale hitparáda nekoná. Jediné, co mě na filmu lehounce potěšilo byl Smokeman na konci filmu a za něj teda ta jedna hvězda... Takže tleskám tvůrcům za to, že se jim podařilo ukrást 100 minut mého drahocenného života

Exists (2014)

Dlouho jsem přehlížel tento flick od tvůrce Blair Witch Vol. protože FF není moje parketa a podle trailerů sem usoudil, že nepujde o nic jiného, než o roztřeseneou kameru s rozmázlou šmouhou, následně presklý objektiv a zrnění... No a jelikož sem chtěl včera nějakej relax, tak sem to nakonec risknul a výsledek? Atmosférou ze začátku mi to hodně připomínalo již zmíněnou blairskou čarodku (křik v dálce a zkoumání lesního porostu), ale pak to nabere nečekané obrátky a začíná boj o holé přežití, které ani chvilku nenudí, dej parádně graduje, ale finále lehce posrali, ale to je jen malý nedostatek na jinak relativně dobře fungujícím filmu. Na to, jak dlouho jsem Exists přehlížel, tak mě velice mile překvapil

Černá hodina (2011)

Invaze obrovských, strašlivých, nechutných, zlých... naprosto neviditelných emzáků!!! Je třeba ještě něco dodat???