Monsters - Temný kontinent (2014) odpad!

První oběť: Černoch a ještě než zařve, tak z něj stihnou udělat kripla... 2 hodiny ztraceného času a nedoporučuji ani v nouzi

Kill Kane (2016)

Winniemu role pomstychtivého fotra celkem sedla, ale mohl se mstít s větší grácií, ale i tak je to frajer a film celkem odsejpá a díky krátké stopáži nestihne začít nudit. Ještě bych pochválil hudbu, která tomu dodala solidní, depresivní šmrnc. Nakonec je z toho průměrná spokojenost a komu se líbil třeba Horseman, tak toho tenhle flick neurazí

Terminus (2015)

Je to spíš rodinné drama se sci-fi nádechem a odkazem na nee příliš vzdálenou budoucnost (zprávy o válečném konfliktu), s příběhem o tom, že naděje umírá poslední... Sorry, ale mě se to fakt íbilo

He Never Died (2015)

Rollins už je dědek, o tom žádná... Ale právě proto mu tahle role sedla jak prdel na hrnec. Rollins nikdy ve filmech neprojevoval moc emoce a usmát se sem ho snad nikdy neviděl... Stejně jako Jack, kterej si žije svůj život ve vyjeté koleji. Co se ale stane, když vykolejí? Nezvedne ani obočí a vše bravurně vyřeší, třeba vytáhnout si kulku z čela a všem nakopat prdele. Rollins už je sice dědek, ale do starého železa rozhodně nepatří a osobně mu přeji víc takových rolí, pač do nich dozrál, jak víno

V pasti (2015)

Už mě začíná srát, jak v každým, součastným homáku je pokáždé jedna a ta samá parta grázlů. Celkem chytrej vůdce bandy, pak sadistickej psychouš a nakonec mladej ňouma nekňuba... To nemužou bejt ty grázlové aspoň jednou všichni chytrý??? :-D Když tohle ale pominu, tak se v podstatě jedná o klasickej home invasion s originálním nápadem, ale přišlo mi to takový nedomrdlý. Co pro mě ale bylo fakt plus, tak určite herecký výkon hlavní protagonistky a poslíčka s obědem (jeho způsob předvádění jídla byl fakt dobrej for a hned sem si vzpoměl na hnusný šlichty z fabriky). Sumasumárum je to flick, kterej neurazí, ale ani ničím extra nevybočuje, takže průměr... Škoda, šlo podle mě z toho vytáhnout víc

Lovná zvěř (1986)

No nevim, jak to viděli ostatní, ale já viděl, jak jedna naprosto vylízaná kráva potká 3 celkem normální chlapíky, co jsou v divočině na lovu. Je pravda, že na ní lehce zaflirtovali, ale ona, jakoby dostala najednou krámy a začala ty chlapy šikanovat a kurevsky srát a dost se divim, že jim ruply nervy až tak dlouho. Nakonec ta děvka ty frajery brutálně zamordovala :-D Jinak je to solidní, svižná věc, Australani tohle zkrátka uměj

Everest (2015)

Tak tohle bylo hodně špatné. 2 hodiny nic jiného, než nuda, všichni jenom choděj skoro po rovině, pak někdo z nich upadne a ejhle, on zmrznul. Herci vybraný dobře, ale zbytečně, pač se jen někde krčej a většinu xichtu jim zakrývá kapuce a kyslíková maska a s postavama jsem se vůbec nesžil. Radši stokrát trapnej, ale o mnohem akčnější a zábavnější Vertical Limit

Cliffhanger (1993)

Pro mě prostě nejlepší film se Sylvestrem, viděno aspoň stokrát a rád se na to vždycky podívám! GRAVITACE JE PĚKNÁ SVINĚ!!!

Infini (2015)

Přichystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky :-D to byla první věc, co mě při sledování napadla. No a pak pejsek a kočička dělali dort. Kdyby z toho tvůrci udělali 2 filmy, udělali by mnohem lépe a nemusely by pak bejt takové díry ve scénáři. Jinak nápady fakt dobrý a kamera se mi taky líbila... Bohuzel tvůrci měli az moc dobrých nápadů na jeden film, ale doufám, že se z toho do budoucna poučej a máknou pořádně na scénáři