Hudbu složil, slova napsal (2007)

nemůžu si pomoct...nebylo to zdaleka to nejlepší, co žánr romantických komedií nabízí, ale na mě to fungovalo a grant jako zapadlá hvězda mě vysloveně baví. hvězdička navíc za úvodní klip:)

Tančím, abych žil (2006)

jedno klišé za druhým....ale na banderase, jakožto i taneční čísla, se dívá pěkně, takže nejsem vysloveně nespokojená:)

Mlha (2007)

uff...

Hellboy (2004)

velmi příjemné překvapení...i když musím přiznat, že nevědět, že to natočil guillermo del toro, asi bych se na to ani nepodívala

Insomnie (1997)

stellan skarsgard, jakkoliv bych si nemyslela, že to někdy přiznám, byl v roli detektiva engstroma ještě přesvědčivější, než al pacino v americké verzi...ač oba filmy hodnotím stejně, tento na mě zapůsobil o trošku víc... jak už bylo řečeno jinde, stellan skarsgard ve své roli prostě není sympatický ani trochu...

Miluj bližního svého (1999)

v očekávání nějakého megasupervýborného konce jsem asi čekala trochu moc....a ač se mi to běžně nestává, někdy v půlce filmu mě napadla pointa....takže to byl vesměs průměrný thriller

Seabiscuit (2003)

nikdy bych nevěřila, že se vydržím přes dvě hodiny dívat na film o koni a dostizích a bude mě to neskutečně bavit:)

Hvězdný prach (2007)

nádherná pohádka, kde všechno sedí přesně tak, jak má...těším se, až si přečtu knižní verzi:)

Ten večer (2007)

velké zklamání...podle traileru to vypadalo na můj soukromý film roku, nevadila ani předvídatelnost, ale ve filmu už se člověk nedozví prakticky nic zajímavějšího

Faunův labyrint (2006)

strhující podívaná od začátku do konce...