Ctihodný občan (2009)

První polovina filmu se ještě dá poměrně dobře strávit, ale to co autoři předvedli v té druhé je sled komických absurdit, které z "Ctihodného občana" dělají hloupou frašku.

Kick-Ass (2010)

Čekal jsem málo, dostal jsem ještě méně. To co tady předvedl scénárista, je už opravdu vstupenka k psychiatrovi se specializací na sebezničující sexuální úchylky.

Vetřelec ³ (1992)

Nic moc. Nějak jsem se neponořil do atmosféry. A proč se na konci nechá zabít ten hrdý otec mi hlava vůbec nebere.

Prometheus (2012)

První polovina trochu nuda, druhá pro změnu překotný sled nesmyslných scén. Totální brutál je například operace, která dává stejny smysl jako zaškrcení hemeroidů nosním otvorem. Neméně pobaví absence smyslu chování NPC-čka uloženého ve stázovací buňce. Ten po pádu z nebe zřejmě ztratí zbytky rozumu a místo výměny dopravního prostředku začne běhat po planetě a šacovat všechny otvory dokud ho nespolkne chobotnice z 2.patra.

Zrádce (2008)

Film o tom, ze Islam jako zaminku k zabiti pouzivaji jen ti, kteri sesli ze skutecne viry.

Iron Man 3 (2013)

Pro ty co si chtějí zavzpomínat na filmy Karla Zemana, vřele doporučuji :). Pár scén mi připomnělo Cestu do pravěku. Je opravdu až neuvěřitelné jak obrovský kontrast je ve výsledném dojmu některých záběrů. Iron man chvílemi nabídne dechberoucí 3d scény, kdy si opravdu připadnete jako byste byli uvnitř železného obleku, jindy máte zase pocit, že se díváte na nějaký lego modýlek.

Fantastický mazel (2008)

První polovina je plná vtipných scének, druhá trochu americky laciná, ale jako celek parádní film.

I Love You Phillip Morris (2009)

OD I.L.Y.P.M. žádnou bláznivou komedii nečekejte. Spíš než smát se budete usmívat a párkrát se vám možná i zvedne kufr. To v případě, že pohled na dva po sobě lezoucí chlapíky u vás vyvolává dávivý reflex. PS: Carrey se mi v téhle roli moc nelíbil, McGregor působil mnohem přirozenějc.