Austin Powers - Goldmember (2002)

Na tomhle filmu je zajímavé snad jen to, jací lidé se v něm mihnou. Humor je po většinu filmu ostudně trapný a při srovnání Goldmembera s "filmem" Asses of Fire (hlavní role Terrance a Phillip) se později jmenovaný snímek jeví jako oduševnělý kousek pro fajnšmekry.

The Living and the Dead (2006)

Celkem slušná slátanina prakticky bez děje. A věřte mi, chybí tomu víc než jen děj. Jedna * za dementa, druhá * za hovna.

Kozoroh 1 (1977)

Velmi dobré, nicméně některé scény (např. lezení na horu) jsou silně samoúčelné.

Casino (1995)

Pěkná gangsterka, ale tak nějak mi splývá se všema ostatníma. Nevim jestli je to tím, že jsou všechny tak dobrý nebo tak stejný...

Rovnice smrti (2007) odpad!

Celých 40 minut jsem se vydržel na tuhle pitominu koukat, což samo o sobě považuju za slušný úspěch. 40 minut i přesto, že odrazující byla už scéna v laboratoři (30.minuta??) doktora Moreau. Ustál jsem i následnou "napínačku" založenou na klišé osamocené slabé ženy (od dob Vetřelce 1, kdy mě tohle naposledy bralo se z toho stala trapně nudná záležitost, která mě dokáže zaručeně hodit do klidu - vím totiž, že se té chudince nic nestane, protože je fakt dobrá a všechny zkope na jednu hromadu). Ale jak jsem se již zmínil, i když jsem se snažil, zatínal pěsti, skřípal zubama, film nade mnou svou blbostí nakonec zvítězil a já jej po scéně s únosem děcka prostě vypnul. PS: Jestli se vám líbí nedomyšlené hovadiny jako Purpurové řeky apod., budete u tohohle slintat blahem.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Od jisté doby si ve volných chvílích už nepouštím televizi. Zapínám počítač a koukám na "My Name Is Earl".

Street Kings (2008)

Po delší době film, kde mi Keanu Reeves nepřipadal topornej. Film Street Kings je dobrá kriminálka s celkem depresivním koncem.

Soudný den (2008)

"Drsný" holky mě mimo postel moc nerajcujou, takže mi hlavní kouzlo tohohle akčňáku uniká. Pro ty co na tom jsou opačně, bude film orgasmem. Hlavní hrdinka je totiž málem stejně tvrdá jako servírka v jedné nejmenované restauraci kam chodím na oběd. NIKDY SE NESMĚJE, ani když ji dám dýžko jako prase (5kč a více). Ale zpátky k filmu - akční scény jsou hloupé (nicméně krve je dostatek) a děj je do 30. minuty hodně přímočarý (po 30. minutě jsem to vypnul). Za zmínku stojí i to, že se ve filmu kutálí oko na dálkový ovládání. Jako velkej fanda legendární pařby "Jump & Bump" dávám 1 hvězdičku za rozprsklýho králíčka.

Úder 2 (2006)

Nevím kdo tohle žánrově zařadil jako thriller. Je to klasickej "indickej film". Jinými slovy něco mezi kýčovitým videoklipem, reklamou na šampón a telenovelou.