Machr - zpověď univerzitního bookmakera (2002) (TV film)

Zaujímavý spôsob rozprávania príbehu a sympatické postavy Všetci sa na mňa obracali, boli moji priatelia a potom ma zhodili. Firma nikdy neprehráva V živote nemôže nikdy nič byť isté

Expendables: Postradatelní (2010)

Super akčná filmová séria s najlepšími predstaviteľmi akčným filmov. Všetko čo si môže fanúšik akčných filmov priať, drsný herci, bitky, explózie. Ako bonus sú občasné vtípky: "Schudol si" "Co ja som schudol ty si pribral" alebo "Stretneme sa?" "O tisic rokov." "Priskoro"

A co když je to pravda? (2005)

Túto komédiu som videl v TV už asi 3 krát a vždy sa dá pozrieť :-) Sympatická Reese Witherspoon, ktorá sa nachviľu ocitne v nebi a vráti sa ako duch. Hĺášky z filmu: Zoberte si ma, mam zadarmo autobus Mame papier, krabicku zapaliek, to znamena ze si mozeme spravit ohen

Blbý a blbější (1994)

Špica komédií Hery ti si ožil, ale strieľaš mizerne

Superžralok (2011)

Slabá komédia, dobrá scénka bola fotenie s misskami na pláži a trápna s tým tankorobotom. koniec: S touto klasikou poletíte až do nebies

Malý unavený Joe (1972)

Dobrý westernový film a skvelý herci Terence Hill, Bud Spencer :-) mali sme ho nahraný na kazete a za ním rozprávku Traja chrobáci (1976) takže som to niekedy pozeral.

Traja chrobáci (1976) (TV film)

Paráda, ako malý som to videl veľakrát, možno aj 15krát, vždy som chcel aby mi to pustili z kazety u babky :-) A pred tým na ňej bolo nahrané Malý unavený Joe (1972) tak sme to museli pretáčať :-D

Brazilský masakr (2006)

Napínavý film s poriadnou atmosférou. Turisti idú na výlet ale ešte netušia ako skončia. V súvislosti s týmto filmom ma napadá aj film Ruiny (2008), ktorý taktiež odporúčam :-)

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Zaujímavý film o porote na súde zloženej z 12tich mužov z ktorých len jeden vraví o možnom opaku. Vraví že by stálo za to aspoň o prípade debatovať", nakoniec sa ukázalo že má pravdu.

Torrente 2 - mise v Marbelle (2001)

Po pozrení prvého dielu, ktorý ma zaujal som bol zvedavý aj na ďalšie a ako som predpokladal hodnotenie nepôjde vyššie. Avšak bol itu napríklad dve dobré scénky, prvá s nevernou manželkou a ďalšia tá v bázene.