Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Torrente je niečo ako Fantozzi, ktorý sa snaží byť chytrejší. Dobrá komédia, vidno že Španieli rovnako ako Taliani a Francúzi vedia ako na to :-) Vtipné scénky: Madrid, reštaurácia, vysielačka, záverečná prestrelka.

Škola zlodějů 2 (1987)

Pokračovanie komédie kde falošný strýko oklame troch mužov na krádeže s ktorých profituje on sám. Super je scénka s bumerangom. Celkom sledovateľná komédia ale samozrejme nie ako prvé filmy s Fantozzim :-)

Škola zlodějů (1986)

Falošný strýko oklame troch mužov na krádeže s ktorých profituje on sám. Celkom sledovateľná komédia ale samozrejme nie ako prvé filmy s Fantozzim :-)

Bláznivá komedie (1990)

Videl som prvé komédie Fantozziho ale musím uznať že aj toto je dosť pecka, rozhodne stojí za pozrenie.

Muž a jeho pes (2008)

Dramatický príbeh jedného tichšieho muža, ktorý má veľmi rád svojho psa. Po tom čo sa vráti domov z nemocnice nájde svoje veci zbalené a psa v útulku. Tak sa túla bez domova mestom so svojim psom.

Věrný pes Čiko (1987)

Týždeň potom čo ma opustil môj pes Hera išiel v TV film Hačikó: Príbeh psa a potom som objavil aj tento originálny film, je trochu dlhší a zobrazuje viac detailov. Dosť dobrý film, ktorý zobrazuje lásku psa k človeku.

Hačikó - příběh psa (2009)

Film išiel v TV približne týždeň potom čo ma opustil môj pes Hera :-( Dosť dobrý film, ktorý zobrazuje lásku psa k človeku. Odporúčam aj oroginálnu verziu Verný pes Čiko (1987).

Les sebevrahů (2016)

Horor s poriadnou atmosférou v skutočnom lese Aokigahara, lese samovrahou :-)

Blbec k večeři (2010)

Remake originálu Jeden blbec na večeru (1998), nuž nedám viac ako 2* keďže nič nového to neprinieslo.

Blbec k večeři (1998)

Dosť podarený nenásilný film v podstate o viacerých blboch. Pánovia z vyššej spoločnosti každý týžďen usporiadavajú večeru blbcov, kde má každý priniesť svojho blbca na ktorom sa potom zabávajú jeho hlúposťou.