Smrtící aféry (2012) (seriál)

Dobre sprácované príbehy podľa skutočných udalostí, celkom sledovateľná relácia podobná napríklad súdnej sieni, no zameraná na určité prípady.

Divočina (2006)

Animácia a zvieratá pekné ale nie je to vtipné ako Madagaskar a nemá to šarm ako Leví kráľ.

Dating Naked (2014) (pořad)

No voči reality šou ako Hotel Paradise to aspoň bolo výnimočné v tom že tam boli nahí, inak nič čo by stálo za viac ako jeden diel.

Kredenc (2014) (pořad)

Ďalšia trapovina s primitívnym humorom ako Haló, a nesiaha ani po ďalšie trapoviny ako sú Partička či Kukátko, ktoré by som ohodnotil lepšie. Aspoň spravili paródovanú skladbu Všetky oči na mňa lebo mám viac kíl na skladbu Dominika Mirgová - Hore.

Kukátko (2014) (pořad) odpad!

Fakt odpad, oproti partičke to nemá úroveň a z celého improvizovaného seriálu sa raz pousmejete na trápnej frázi "Volám sa Marián Ranka, volajú ma majoránka", veď takýto humor je v Simpsonovcoch a nie ako nosný pilier seriálu.. Oproti partičke je to dosť slabšie. Divím sa že ľudia idú do publika. Ako plus by som uvidiel že sa tam objavila Ági Gubíková.

Partička (2009) (pořad)

Celkom sledovateľné, na to že si tie žarty vymýšľajú takpovediac na mieste a na to že nepotrebujú nejaké extra investície do rekvizít. Za málo peňazí relatívne dosť muziky.

Frajeři ve Vegas (2013)

Film kopirujúci sériu Vo štvorici po opici akurát zo seniormi, a nie hociakými ale zo známymi filmovými hviedzami. Dokonca by som povedal že ide o duchaplnejší a dojímavejší príbeh ako Vo štvorici a humoru sa taktiež dočkáte :-)

The Superheroes Hangover (2013)

Celkom zábavný kraťas, ktorý sa snaží parodovať Hangover (Vo štvorici po opici), a darí sa mu to keďže má takéto zaujímavé hlavné postavy, na konci ten portrét od supermana na mesiac :-D

Milujem Slovensko (2013) (pořad)

Keby sa namiesto týchto "zábavných relácií" točili plnohodnotné dokumenty o slovensku, ale chápem, pravidelný zisk pre televíziu a moderátorov.