Level majstrov (1996) (pořad)

Hľadal som tu reláciu Maxihra (1997) a našiel som aj túto :-) a v komentároch som objavil reláciu Špatný vliv (Bad Influence) pořad TV Nova, 1994. Keďže som túto reláciu nesledoval tak dávam aspoň 3* hviezdičky

Maxihra (1997) (pořad)

Veľmi zaujímavá relácia s ovládaním hry cez telefón. Pozeral som to a aj som na to zabudol, som rád že som to našiel a dokonca aj na YouTube: Maxihra STV 1 rok 2000 a objavil som aj reláciu Level majstrov (1996).

Svatyně zla (2013)

Najprv som nerozumel prečo je film v kategórií horor ale pred koncom filmu som pochopil. Keby ten kameram bol skutočný tak by si zaslúžil uznanie. Dosť krutý a možno pre niekoho až krutý film. O to smutnejšie že sa to stalo naozaj: Ide o historickú fikciu skutočného príbehu sekty kvôli ktorej zomrelo 918 ľudí. Skutočný príbeh sa odohral v Jonestowne, vodcom bol Jim Jones, ktorý spáchal samovraždu zbraňou. Ten ich donútil vypiť otrávený nápoj kyanidom, ktorý zabraňuje prenosu kyslíka z krvi do tkaniva. Kyanovodík spôsobuje ochrnutie dýchacieho systému.

Šťastný los (2010)

Pohodová komédia ešte svižnejšia od Piatok (1995). Zobrazili sa v ňom aj zaujímavé topánky Nike Air Force 1 Bespoke, ktoré niesú prezývku názvu filmu "Lottery Ticket" (sú krajšie ako moje Nike Air Force One Spider-Man? :-).

Stoj! Pozor! Choď! (2015) (pořad)

Aspoň niečo edukatívne pre deti narozdiel od nejakých pokusov o zábavné relácie.

Zkurvená noc (2003)

Geniálna myšlienka, zobrazenie jednej noci z pohľadu viacerých osôb :-) Vychytaný triler a komédia v jednom. Podobné zobrazenia scénok z iného pohľadu sú aj v pokračovaniach filmov Návrat do buducnosti.

Návrat do budoucnosti (1985)

Zaujímavý námet s perfektným spracovaním. Potom sa cestovanie v čase objavilo vo viacerých filmoch. Ale čo robí tento film super sú aj jeho pokračovania kde sa mi páčilo zobrazenia scénky s tohto filmu s iného pohľadu, niečo ako vo filme Skurvená noc (2003).

Divoké historky (2014)

Fakt kvalitka, 6 krátkych šialených príbehov v jednom filme, každý nájde to svoje, masaker, celkový priemer by bol 4* ale toto si určite zaslúži 5*. Lietadlo - 4* Kuchyňa - 4* Auto - 4* Ing. Bombička - 4* Auto zrážka chodcov - 5* Svadba - 3*

In the Blood (2014)

Tento film má dosť chytľavý príbeh a len som s napätím čakal na rozuzlenie. Žena sa snaží zachrániť svojho manžela z rúk obchodníkov s bielym masom. Pri sledovaní som si spomenul na film Brazilský masakr - Turistas (2006), ktorý sa odohrával v podobnom prostredí.

Cigán (2011)

Sledovateľný príbeh ale nie jeden z tých, ktorý by som si pozrel ešte raz. "Pán farár nestarajte sa, ku vám nechodím do kostola kázať".