Bomber (1982)

Super motivačný film v trochu humornom podaní o boxerovi a jeho zverencovi. Zaujímavé že Rosco (Kallie Knoetze) je v skutočnosti bývalý profesionálny boxer, aj som pozeral že je celkom dobrý.

Go for It! (2011)

Pekný primerný film, mohlo toho byť viac, najmä jasnejších pohľadov na tancovanie, tak to nie je prilíš o tancovaní ale pohľad na jej život a problémy, nebyť sympatickej herečky Aimee Garcia tak by som to ani nedopozeral. Nedostatok tanečných záberov na konci kompenzuje TOP koniec, sólo Carmen Salgado (Aimee Garcia). Jared: "Cítim sa akoby som žil v Truman show" :-D

Jeden deň (2012) (seriál)

Náhodou som zahliadol v TV 4. časť Motormánia ale len od časti Slovakiaring alebo Tuning, čo je náhodou téma, ktorá ma zaujíma. Páčilo sa mi spracovanie a považujem tento seriál za dosť poučný, hodnotný a zaujímavý.

Extreme Guide To Parenting (2014) (pořad)

Pohľad na prísne metódy väčšinou zbohatlíkov ako mať čo najlepšie dieta, napríklad dať ho na 7 športov a rôzne iné aktivity naraz a vyťažiť mu tak týždeň na maximum.

Yetiho stopy (1977) (TV film)

Slabota, akurát čo tomu pridáva na sledovanosti sú pohľady na staré mestské ulice.

Od veci (2015) (pořad)

Myslím si že celkom podarené a na náhodné pozrenie dobré, videl som skečovú šou o nakupovaní. Ak porovnám s nejakým súčasným seriálom napríklad Dvojičky tak toto je oveľa lepšie.

Dvojčata (2015) (seriál)

Neviem čo k takému ničomu napísať, ale snáď porovnám so seriálom rovnakého roku Od veci (2015), ktorý je ako komediálny seriál a skečová show oveľa lepší a určite má aj menší rozpočet.

Equalizer (2014)

Super film, ktorý si ma získal aj v dnešnej dobe samých superhrdinov. Myslím že to vystihol m.a.t.o. v svojom komentári: "Pomáha slabým, chráni utláčaných a keďže nemôže spať, cez deň si ešte stihne odkrútiť šichtu v Hornbachu.". Celý film na mňa pôsobil napínavo a páčilo sa mi správanie hlavnej postavy, napríklad ako si poradil so skorumpovanými policajtmi alebo ako vrátil ukradnutý prsteň.

Afrodita (1993) (TV film)

Pekný rodinný film, ktorému pridáva na sympatickosti vzťah ku koňovi. Chlapec chce pomôcť staršiemu kamarátovi a tak sa ujme jeho práce. Perfektné pohľady na staré mesto a jeho v tej dobe prázdne ulice.