Rychlí a zběsilí (2009)

Nadväzajúce pokračovanie na druhú časť. Páči sa mi vrátenie pôvodnej skvelej dvojky Brian O´Conner (Paul Walker) a Dominic Torreto (Vin Diesel). Prvej a druhej časti som dal 5* no tejto len 4 pretože v podstate mi dosť vypadla z pamäti a musel som si prečítať popis aby som vedel čo vlastne hodnotím. Táto časť začína trochu iné rýchlo a zbesilo, naberá totiž na akčnosti už od začiatku filmu kedy sa pokúšajú ukradnúť benzín z idúceho kamiónu, pamätám sa taktiež na zbesislú jazdu tunelom. V tokíjskej jazde to bolo o pretekoch no tu je to viac o akcii, 4* rovnako ako predchádzajúcemu dielu.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Tretiemu pokračovanie dávam voči jeho predchodcom o jednu hviezdičku menej, hlavne preto že sa zmenilo herecké obsadenie a hlavne hlavný hrdina. Ale inak to je na slušnej úrovni, uvidíme tu mnoho tuningovaných áut s podsvieteniami v kombinácií s japonskou hudbou. Také dobré momenty boli ako sa Sean učil driftovať, balenie báb v podaní Hana (Sung Kang) alebo nočná kľudná driftovacia jazda Neely (Nathalie Kelley) so Sheenom (Lucas Black). Ale herecká dvojka Lucas Black a Shad Moss pôsobila v poho. Inak vedeli ste že Nathalie Kelley je hlavnou postavou v klipe známej skladby, ktorú poznáte z rádia? Bruno Mars - Just The Way You Are

Turbo-Charged Prelude (2003)

Dávam 5* pretože ako veľký fanúšik najmú prvých dvoch častí som to našiel až teraz a dosť ma to potešilo. Pohľad na to čo sa dialo v Brianovom živote potom čo nechal utiecť Dominica Toretta (Vin Diesel) a ako sa dostal k autu Nissan Skyline GT-R s ktorým zahviezdi v druhej sérii. Pretek, ktorého sa chceli zúčastníť týpci na motorkách na diaľnici bol vtipný, Brian nechcel riskovať kvôli polícií :-) Rozhodne zaujímavá aj kvôli tomu že to je zvlášť a fanúšik to tak môže nájsť aj o roky neskôr :-)

Blázni ze stadiónu (1972)

Minule som to zahliadol v telke a a j keď som videl film jen od 50. minúty musím uznať že je to pecka, skvelé žarty, napríklad ten v bazéne a pri boxe. Teším sa keď si pozriem všetky filmy Bažantov.

Tweenies (1999) (seriál)

Keď som bol malý tak som to čekoval, dosť sympatické plyšáky a dobrý dabing :-D, určite lepšie ako nejaké Teletubbies

Rychle a zběsile 2 (2003)

Oproti jednotke omnoho akčnejšie a zbesilejšie ale tá zas mala silnejší príbeh. Policajt Brian O'Connor (Paul Walker) má vyšetrovať jeden prípad prania špinavých peňazí, ten si vezme prípad pod podmienkou že si kolegu vyberie sám, jeho starého kamaráta Romana Pearca (Tyrese Gibson). Na humore pridávajú hlášky Romana Pearca (Tyrese Gibson). A tu sa pre mňa končí originálne pravé rýchlo a zbesilo.

Rychle a zběsile (2001)

Prvá časť legendárneho filmu o nelegálnych nočných závodoch so zaujimavo vytuningovanými autami. Pár slovami: Závody, vytuningované autá, trocha akcie, romantiky a humoru. Pretekár Brian sa chce dostať k skupine zlodejov, ktorý v noci kradnú kamióny počas jazdy. Pri unikaní z pouličných pretekov pred policajtami pomôže utiecť aj Dominicovi. Neskôr sa Brian zamiluje do jeho sestry Miy, Brian si aj kvôli tomu nahovára a je presvedčený že Dominic s nočnými vykrádačkami nemá nič spoločné, lenže opak je pravdou a oni nevedia kto vlastne Brian v skutočnosti je. V podstate najmä vďaka tomuto filmu si mnoho ľudí obľúbilo tuning v tej podobe. V porovnaní s pokračovaniami filmu je tu viac pretekov a všeobecne pohľadov na vytunené vozy ale o to menej akcie.

Superhrdinovia (2014) (seriál)

Dosť slabé, no dávam hviedzičku aspoň za to že sa tu niečo natáča, trošku fail bola scénka kde stále piati vedľa seba a "detektív" vraví: "Podľa trackingovej aplikácie je to on". No neviem ktorá trackingová aplikácia určí presne pacháteľa.

Bosé nohy v parku (1967)

Videl som ten film a spomínam si na jednú vtipnú scénku keď k ním na vysoké poschodie prichádzal opravár či poštár, dosť dobrá oddychovka.

My Big Fat Operation (2011) (seriál) odpad!

Ako chápem, pre ľudí čo trpia obezitov to môže byť zaujímavé, ale žeby si to zaslúžilo také časté vysielanie na slovensku?