Burácející motory (2003) (seriál)

Otrasné, nemyslím že si to zaslúžilo TV reláciu, ak chcete vidieť pozvárané auto čo vyzerá ako pavúk nech sa páči.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Dosť sympatická akčná komédia, ktorá zaujme najmä priateľským a humorným vzťahom medzi policajtom a jeho novým parťákom psom Jerrym Lee. Určite jeden z oddychových filmov, ktorý stojí aj za viac zhliadnutí. Hláška z filmu: "Pamätaj že ja mám len dve nohy". 1. "Kedže poznám váš názor na predpisy predpokladám že nemáte povolenie na prehliadku" 2. "Zožral ho pes"

Bud Bindi (1996) (seriál)

Dosť kvalitná dávka humoru, nato že to bolo bez dabingu, fakt taká Beanovka a keď tak pozerám tak sa Miro Noga aj naňho podobá :-D. Každopádne niektoré dnešné "humorné" relácie (Partička, Kredenc) nesiahajú na toto!

The Antics Roadshow (2011) (TV film) odpad!

Rôzne podúrovňové flashmoby, provokácie 41:15 (Bill Gates dostane do tváre koláč, Bill Gates Pie in Face), v dnešnej dobe sa všetko považuje za umenie...

Príbehy z Kališťa (2014) (TV film)

Skvelé že sa zaznemenávajú takéto rozprávania/výpovede, mohli by spraviť niečo z histórie ako sa žilo a tak kým tu tí ľudia sú! Rozhodne lepšie ako nejaká relácia NAJ dedinka Slovenska.

Life Remote Control (2011) odpad!

Dokument, ktorý po rokoch zozbieraných videozáznamov (kameroval všetko a stále) vytvoril Thierry Guetta (Mr. Brainwash), pozrite film Exit through the gift shop (Východ cez obchod so suvenýrmi). No ako povedal v Exit Through the Gift Shop: zistil som že nie je režisér a že jeho dielo bol mix nesledovateľných blikajúcich obazcov.

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Slabší dokument o street art, ktorý zobrazuje aj Thierryho Guettu, človeka, ktorý ako kameroval všetko a všade a keďže bol fanúšik streetartu tak aj to, rozhodol sa teda vytvoriť dokument o tomto umení a zobraziť v ňom známych umelcov, prvý sa v ňom objavil jeho bratranec Space Invader (ktorý maľoval vesmírnych votrelcov) ale hlavne sa chcel dostať k najväčšiemu predstaviteľovi, ktorým je Banky, Banksy ho prijal a dovolil mu zaznamenať na kameru jeho život, film nakoniec vytvoril (Life remote control), lenže sa mu to veľmi nepodarilo, Banky to v tomto filme povedal: zistil som že nie je režisér a že jeho dielo bol mix nesledovateľných blikajúcich obazcov. V deji sa dalej dozvedáme že na základe motivácie sa aj Thierry stáva umelcom (Mr. Brainwash), na tom by nebolo nič zlé, lenže je to proste komerčák... biografia Thierryho: "Mr. Brainwash variuje ikonické obrazy současného světa a staví je do ironických a subverzivních souvislostí. Při tvorbě svých obrazů funguje Brainwash na podobné bázi jako velcí renesanční mistři – jeho díla vytváří spolupracovníci v dílně a on výsledné produkty pouze signuje a prezentuje. Oproti Banksymu využívá Mr. Brainwash ve velké míře techniku scanování a kopírování." "Kritika Guetta nazývá někdy i jako Borata v graffiti/uměleckém světě." - fakt taký bohatý Borat v podstate nerobí žiadne zaujímavé umenie, len amatérske srčky.

Aréna (2011)

Tváriace sa vážne no slabé, radšej siahnite po podobných: Muž na úteku, Rallye smrti 2 (tam myslím tiež boli boje)

Svůdné zombie (2008)

Som aj fanúšik hororov, no tento film nie je nič extra, síce je pekné vidieť pekné ženy, čo tam bolo až na hranici erotického filmu v horore no beriem to len ako experiment pretože film nebol dobre spracovaný čo sa týka deja, napínavosti a humoru, inak jediná herečka na ktorú sa dalo pozerať bola Jennifer Holland.

Sexy Pistols (2006)

Westernovka s charizmatickými ženami o ich šikovnosti, jasne že sa to nedá porovnávať priamo s nejakým pravým westernom, ale inak dobré.