Ostrov (2005)

Je až s údivem jak jsou někteří režiséři nevyrovnaní. Nechápu jak někdo, kdo natočí skvělý film typu The Island dále mnou velmi oblíbené Mizery je pak schoen udělat něco tak strašného jako Transformers. The Island doporučuji, pravda druhá cca půle filmu už trochu ztrácí, první je úchvatná. Ale i tak, je to více než dobrý film.

Gauneři (1992)

Nevím jak je to možné, Tarantinovu tvorbu zbožňuji ale tenhle film mi přijde jako strašná nuda ! To dokonce taková, že jsem ho ani nedokázal dokoukat na jeden zátah. Zkrátka je tam moc kecando grando, a dlouho nic !

Proposition (2005)

Před pár dny jsem do nebe vychvaloval film Země bez zákona a říkal, že je to jeden z nejlepších westernů let minulých. To jsem ovšem netušil, že byl natočen tento skvost ! ( Nechápu jak mi mohla skoro 8 let jeho existence unikat.) Možná, že není The Propositon silné na příběhu, o to více dechberoucí atmosféru ale má. Např. soundtrack který v tomto filmu je bych dal určitě to Top 5 co jsem ve filmech kdy slyšel.

Země bez zákona (2012)

Pro mě film roku ! Zase se tu potvrdilo to, že film na který se dlouhou dobu těším (Batman) tak nakonec "zklame" tj. nenaplní na sto procent mé očekávání a naopak film o kterém jsem předem prakticky nic nevěděl nadchne. Nevzpomenu si na western z poslední doby, který by se mi líbil víc, snad jen několik let starý film takhle země není pro starý by mohl konkurovat.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Postradatelní 2 jsou vlastně takový normální akční film, který byl obdařen býčími koulemi a injekci testosteronu do žíly !

Srbský film (2010)

Tak si tak kladu otázku zda jsem tak úchylný nebo chladný ale mě tenhle film nechal naprosto bez emocí. Sehnal jsem si ho poté co někteří kamarádi říkali, jak je surový a že si museli dát pauzu na to aby se na něj dodívali a podobné hemzy :) Tady jsou u něj komentáře také poměrně "rozčarované" tak jsem is říkal, jo tak to bude asi pecka ! A ono houby s octem... pořád čekám až se to nějak rozjede a ono nic nepřichází, ano možná se najde jedna dvě scény které mi zvedly obočí (hlavně ta s tím novorozencem) a pak ta useklá hlava při aktu. Ale že by mě to zvedlo ze židle a já šel hledat kbelík na vypuštění obsahu mého žaludku ? To fakt ne. Film mi prostě přijde takovej nemastnej neslanej. Nevím no, možná je to dáno tím, že jsem od toho očekával něco šíleného a to nepřišlo.

Dvojníci (1984)

Klasa ze staré školy.

Nová cestománie (2005) (seriál)

Není to úplně špatné ale kvality staré Cestománie nedosahuje ani zdaleka.

Cestománie (1999) (seriál)

Výborný cestopis, v dětství jsem ho miloval a představoval si jak to v dospělosti všechno projedu (no... už bych mohl začít) :D. Ne vážně bylo to vážně výborný a myslím si, že žádný jiný český cestopis ať už nová cestománie či cokoliv jiného kvality této zdaleka nedosahuje. Už jen ta znělka pořadu byla kouzelná.

Saw 5 (2008)

Je to zasaklý setrvačník, míra únosnosti byla již dávno překročena ..... Ano je to tak, recykleuji to co již zde bylo napsáno jinými uživateli. A přesně takto hanebně a ještě daleko více tvůrci vykrádají předchozí díly.