AO: Poslední neandrtálec (2010)

Hodně zajímavý film, který mě velmi zaujal. Pro ty kdo by ho chtěli také "zkusit" mám ale varování nepřistupujte k němu jako k nějakému historickému filmu, který se 100% snaží mapovat život tehdejších neandrtálských lidí. Je to spíše nevšední pohádka z neandrtálské doby. Pohádka kterou ale určitě stojí za to vidět a udělat si na ní vlastní názor. Ač má film mnoho nedokonalostí dávám mu 80% po přihlédnutí ke kreativitě a dle mého soudu i originalitě dám procent 90%. .Mě se tento počin líbil a určitě se k jeho sledování ještě vrátím.

Zombies (2006)

Nebýt tak špatných masek u dětských zombíků mohl to být lehce podprůměrný horůrek, takto je to hodně špatné.

Bitevní loď (2012)

Tohle je tak stupidní až to není možné, skoro to v blbosti atakuje další akční biják poslední doby film Thor a jiné akční hrdiny v plastových oblečcích (kapitána Ameriku ...)

Barbar Conan (2011)

Zdejší Conan vypadá asi jako Arnee po půl ročním půstu. Ale úplné ořezávátko to také není ! Na zabavení a zahnání největší nudy ucházející.

Gamer (2009)

Na Crank a Crank 2 to sice nemá ale pořád se jedná o poměrně dobře natočené CÉČKO. Tyhle filmy prostě buďto rádi máte nebo je nesnášíte. Já v panu Neveldinovi stále spatřuji talent a doufám, že se jednou bude rovnat ikonám typu pána Rodrigeze

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Děj = naprostá bezduchá blbost. Nicméně pro nenáročného diváka je zábava celkem slušná. Má to šťávu

Vyvrženci pekla (2005)

Zhruba lehce za půlku filmu jsem si myslel, že je to jasná "pěti hvězda" Poté začalo moje nadšení mírně opadat, přeci jenom bylo to pořád na to stejné brdo a začínala to být trochu nuda. Nicméně i tak výborný snímek, takhle podle mě má vypadat neošizená BÉČKOVÁ řežba za kterou by se ani pan Rodrigez nemusel stydět. Prostě krev, ostří chlápci a lehké děvy (i když tady dost "vyzobané slunečnice" nicméně díky tomu se tam přesně hodily)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Ježkovy oči ! To snad nééé. Tohle nezachrání ani kdysi hezký (zde už zas tak moc ani ne) xichtík Cameron

Elitní zabijáci (2011)

Obrovské zklamání, hrají tam mnou velmi vyzdvihovaní herci (Statham, De Niro) ale ani ti to nezachrání. Film je jedna velká nuda. Žádná šťáva jakou bych podle obsazení mohl očekávat :-(