Vratné lahve (2007)

Příjemný film, ale je asi pro životem "sečtělejší" lidi. :-)

Vřískot 4 (2011)

Já jsem v tomto filmu spatřoval hlavně to, že autoři chtěli vzbudit v divácích nostalgii na dobu kdy byly první tři díly "cool". To byl hlavní záměr filmu. Relativně se jim povedl a pravda trochu nostalgie na dětství jsem u toho pocítil. Ale v žádném případě to není na více než 60% !

Kick-Ass (2010)

Obrovské překvapení, mix komedie a skvělého akčního filmu. Kam se na to hrabou filmy o super hrdinech typu Thor, Fantastik four .... Chvílemi mi to sice přišlo trochu úchylné, to když tam ta malá holčička (Chloe Moretz) běhala v tom kostýmku, ať už tom super hrdinském nebo v přestrojení za lolitku. Ale určitě to nebylo na škodu. Naopak její postava byla ve filmu tou nejlepší. Prostě super film !

Megažralok vs. obří chobotnice (2009)

Film, který mi naprosto rozšířil spektrum představ o tom, jak může film vypadat. Za to si tu jednu hvězdičku zaslouží.

Krysař (2003)

Co k tomuto filmu říci ? Ať je jakýkoliv, odpad to určitě není. Myslím, že někomu by se mohl líbit, někdo ho možná ani nedokouká. Každopádně zaujme !

Troja (2004)

Ač historickým "podkladům" značně vzdálené. Spíše jen jnspirované. Je to dle mě nádherný snímek. Třeba souboj Achilea s Troyským princem před hradbami. Řadím k jednomu z nejefektivnějším vůbec (ač chvílemi připomíná spíše Matrix). Mě si tenhle film prostě získal !

Requiem za sen (2000)

golfista: "Protože jsem tenhle film viděl až letos (2003), tak už v komentářích ostatních figurují veškeré klady tohohle silného a na psychiku velmi náročného snímku. Můžu jenom ještě víc vyzdvihnout úžasnou režii, herecké výkony a ... doporučit k závěrečným titulkům pořádnýho panáka ! :) Tak hrozně mi snad u žádného filmu na konci nebylo." Mno, já tento bravurní film viděl až nyní (2011) a mohu také vyzdvihnout užasnou režii, herecké výkony atd. Snad jen ten konec bych neviděl tak černě. Čekal jsem ho horší a že to skončit hůře mohlo :-) Prostě takový je život, kdo s čím zachází tím také schází !!!

Thor (2011) odpad!

Jak tohle může mít 73 % ??? Naprostá NUDA NUDA NUDA !!! za triky dávám 10%

Predátoři (2010)

Perfektní "štáva" na znuděný večer !

Cesta k ráji (1978)

Velmi slibný začátek versus dosti nudný konec. V části, kdy se film zvrhne jen v střihy z wrestlingu "zabíjí" svoje kvality a mění se jen na průměrný film tohoto žánru...