• Krátkometrážní

Pako mých snů (2011) (TV film) odpad!

Sladkej film s veeelmi neočekávaným dějem a upištěnou hlavní hrdinkou, ehm..

Hokus pokus (1993)

Mladej kluk se přestěhuje s rodinou z L. A. do Salemu. Jednou o Halloweenu se dostane s jeho mladší sestrou a dívkou, která se mu líbí do strašidelného domu tří sester, čarodějnic - Mary, Winifred a Sarah, zapálí černou svíčku a čarodějnice přivolá po 300letech zpět. A pak se něco děje, ale moc to nestojí za řeč. Prostě tři čarodějnice, které jí děti, aby vypadaly mladší. Tři nevinné děti. Jeden mluvící kocour. Konec.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

O tomhle filmu jsem jednou diskutovala se spolužačkou, obě jsme se na hodnocení shodly. Dřív jsem brala Adama Sandlera jako poměrně dobrého herce, filmy s ním mi nevadily, ale ani jsem je nějak nevyhledávala, asi byla chyba, že jsem začala, když vidím, do jakých odpadů leze, hodně v mých očích klesá. Přivírám oko a hodnotím jednou hvězdičkou pouze proto, že začátek vypadal nadějně, ale zbytek byla pouze hodně trapná až nepříjemná komedie.

Bez soucitu (2010)

Podle mě skvělej film. Má v sobě něco, co na mě vždycky spolehlivě zapůsobí. Hodně dobrý akce, občas jsem se i slušně zasmála a Jonathan Rhys Meyers k tomu. Co dodat..

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Na to, že se jedná o český seriál to vcelku jde. Možná trochu snaha o něco "američtějšího", ale i tak 3*.

Ester to rozčísne (2008)

Ano, takových filmů jsou mraky. Ale Ester je originálnější, zajímavější a sympatičtější.

The Glee Project (2011) (pořad)

Asi jediná reality show, která mě kdy bavila. Mám ráda Glee, tohle pro mě bylo pouze něco na vyplnění času při čekání na další díly seriálu. I přes to, že vždycky celý týden shrnou do čtyřiceti tří minutového dílu, tak máme šanci poznat účastníky opravdu blízce, protože právě při pracování na zadaném úkolu, poznáváme jejich vlastnosti, slabosti a přednosti. V první sérii mě zaujal Damian McGinty, který mě na konci nezklamal. Vůbec zakončení bylo napínavé a dojalo.

Můj život idiota (2007)

"Já a detaily bojujeme už třicet let a já můžu klidně říct, že jsem ten boj prohrál."

Trainspotting (1996)

Nejlepší film o drogách, co jsem viděla. Ewan McGregor zvládl svou roli fenomenálně. "A na konci toho všeho pěkně zplesnivět, pochcávat se v ubohym domku a bejt jenom na obtíž sobeckejm, zmrvenejm spratkům, který jsi zplodil, aby tě nahradili. Vybrat si budoucnost. Vybrat si život." Tohle se vážně povedlo.

V Bruggách (2008)

Tak teda přiznávám, že Bruggy mě totálně dostaly. Téměř dokonalý.