• Krátkometrážní

Demi Lovato: Stay Strong (2012) (pořad)

Jsem jedna z těch, kteří Demi neměli rádi jako Disney hvězdičku. Ale časy se mění a Demi ukázala svou pravou tvář, nechala nás nahlédnout do její duše. Je to milá holka, která má spoustu trápení v hlavě. Nádherný dokument, jsem ráda, že jsem ho mohla vidět a ne jednou. Stay strong, because you're unbroken.

Když přátelství zabíjí (1996) (TV film)

Filmy o PPP nejsou v ČR moc rozšířené a to je mi líto, tohle je perfektní příklad toho, jak špatně "hraní" s jídlem může dopadnout. Aneb Dávejte si pozor.

Osmiletá anorektička (2008)

Když se to tak trochu vymkne kontrole.. bohužel v tak mladém věku.

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Nemám skoro co kritizovat. Trochu nevšední příběh, takže je to zase něco jiného. Ale jaksi mi v tom chybělo něco víc, co by mě nutilo řvát. 3*

Dospívání po americku (1993)

Myslím, že jsem čekala hodně kvůli tomu, že ve filmu hraje Leonardo DiCaprio, proto jsem byla trochu zklamaná. Takovej průměr, i když příběh byl dobrý. 3*

Phoebe v říši divů (2008)

Nádhernej film. Jeden z nejlepších, co jsem v poslední době viděla. Elle Fanning byla kouzelná.

V odborné péči (2008) (seriál)

Čím víc jsem toho viděla, tím víc se mi líbí. Nejvíce zajímavým je pro mě příběh gymnastky Sophie a pak samotného terapeuta Paula. Paul (Gabriel Byrne) na mě působí opravdu sympnaticky.

Nemysli na to (2007) odpad!

Drama? Ale neříkejte. Moc často se nestává, aby pro mě byl film naprosto nekoukatelný a přála bych si, aby už skončil. Pořád jsem mu dávala šance a vydržela až do konce, ale nestálo to za to. Film není dobrý ani k zabití nudného večera. Odpad. Začínám se utvrzovat v názoru, že já a italské filmy si nikdy moc nesedneme.

Dobrý Will Hunting (1997)

A tak si Matt Damon kompletně získal mé srdce a nebylo to pouze jeho úžasným úsměvem. Rozhovory mezi Willem (Matt Damon) a Seanem (Robbin Williams) byly skutečně dobré a zaujaly. Film je plný emocí. Dostala mě objímací scéna "It's not your fault, It's not your fault,.." Naprosto jsem se vžila do postavy Willa a na chvíli zapomněla, že je to pouze film, velmi dobrý film. 5* a kéž by šlo víc!

Neopouštěj mě (2010)

Čtu si komentáře od jiných uživatelů a vidím, že nejsem jediná, která ve filmu vidí jisté mezery a má po shlédnutí mnoho otázek. Kdybych nad tím déle přemýšlela a rozpitvávala to, nejspíš bych došla k nižšímu hodnocení než jsou 4*. Ale jednoduše mě to dostalo, byla jsem místy dojata a bylo mi líto, když Kathy a Tommy zjistily, že vlastně žádný odklad není. Líbily se mi výkony všech hlavních postav hlavně v druhé půlce filmu. Keira Knightley byla okouzlující.