Hříšná láska (2001) (seriál)

Miguel Alfonso Tejeros je král tohto seriálu aj vdaka skvelému dabingu Dana Dangla.

Forrest Gump (1994)

Tu netreba žiadny komentár stači iba: Pre hlupáka každý hlúpy! :-) 100%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Najlepší film na csdf je práve tento dramatický kúsok! A nielen na Csdf ale aj na IMB a iných databázach filmov, takže to už určite niečo znamená! Ja samozrejme stýmto súhlasim! Tento film má v sebe jednu silnú a hlbokú myšlienku- nikdy sa nezdávat- tak ako to bolo v prípade Andyho ktorému trvalo až 20 rokov kým opat zacítil slobodu. Krásny film, krásna hudba, životná úloha Timma Robbinsa a jedna z najlepších úloh Morgana Fremmana. Otec všetkých filmov sa zrodil práve vo vezení v Shawshanku.

Schindlerův seznam (1993)

Vždy ked si spomeniem na tento film , spomeniem si na tie hrozy ktoré sa konali v rokoch 1938-1945. Tento film som prvý raz videl v škole- áno mali sme to ako deviataci povinné pozeranie vrámci štúdia dejepisa- vtedy sme braly práve druhú svetovú vojnu a všetko čo k nej patrilo- Hiler,Stalin, židia, Schindler, Holocaust aj koncentračné tábory.Tento film vo mne zanechal hlbokú myšlienku- že práve ludia sú najvačším zlom na zemi- režisér priam vystihol likvidovanie židov vojakmi v táboroch- naozaj silný film ktorý je určite v zbierke filmov každého občana židovského povodu. Hudba je krásna, herci Liam Nesson, Ben Kingsley a Ralph Fiennes v hlavných úlohách sa svojích úloh zhostili na jednotku.

La tormenta (2005) (seriál)

super to je také napináve hlavne ked je záporák Rodolfo Santino!

Batman a Robin (1997)

Ako možu tak perfektný herci ako John Glover, Arnold Schwarzennger, George Clooney, Umma Thurman či John Fink hrat a že vobec prijali rolu vtak nepremislenom filme? Zrejme John, Umma či George nečítali scenár a asi im režiser ponúkol riadny balík zato že si zahrali v tejto trapošine.