Bolt - pes pro každý případ (2008)

Celkom dobrý animák. Videl som to včera prvý krát na JOJKE a zo Slovenským dabingom a bol som naozaj spokojný s dabingom Bleska ktorého nahovoril Peter Sklár ale aj úlohu mačky skvele nadabovala Helenka Krajčiova...taka fajná oddychovka, ja som sa nenudil, niektore pasaže boli skvele a najzábavnejšia postavička bola jednoznačne škrečok Bizon 77%

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Skvelý príbeh , mna to naozaj chytilo za srdce.. pozrite ten Film má v sebe naozaj krásne posolstvo- nádej, vyslobodenie, sloboda, cieľ, také krásne posolstvo má naozaj velmi málo filmov vrátane Shawshanku a tento diel Narnie k tým krásnym filmom s posolstvom jednoznačne patri.

Alf (1986) (seriál)

ALF! Seriál mojho detstva, seriál mojho dospievania... seriál ktorý milujem stále a budem navždy milovať! Alf je podla mna najzabavnejšia postavička americkeho komedialneho seriálu... 100% tento seriál ma bude sprevádzat už do smrti, pretože s Alfom som toho prežil naouaj vela.. Dakujem Alf že si vznikol lebo bez teba by život nebol taký skvelý, taký zábavný ako je s tebou! :D

Likvidátor (1996)

Toto bola proste pecka film, hlavne scéna s krokodílmy a zaverečná Vendeta!

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Samozrejme to nemá na 1 ani na 2 ale zase to žiaden prepadák nieje! Skvelé efekty aj hudba a skvelý výkon Brendana Frasera a hlavne Johnna Hannacha, ktorý bol najlepší z celého filmu- jeho hlášky a ksichty absolutne nemali chybu. Chýbal mi Sommers ale záverečná bitka Cohenovi vyšla. Dávam 4- v percentách 80%. 1- 98% a 2 90%

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tento diel ma naozaj velmi zaujal, pretože sa dosť odlišuje od svojej knižnej predlohy ale myšlienka je tá ista- na Rokforte sa dejú romantické randenia a tam vonku je vojna medzi Voldemortom a ministerstvom mágie...Yates kombinuje v tomto diely hlavne humor a romantiku ale najdu sa tu scény ktoré diváka dosť vystrašili- asi najviac inferiovia v jaskyni alebo Fenrir Greyback...Akčných scén je dosť pomenej ale tej bolo dosť v poseldnom diely, asi najvelkolepšia scéna je ohnivý kruh v jaskyni a pád Milennium Bridge v úvode film. Ja som spokojný dávam 5!

Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Milujem všetko čo sa týka Alfa či už jeho seriál alebo jeho film!