• Krátkometrážní

Tele Tele (2000) (pořad)

Tele Tele mě ve svých začátcích opravdu bavil, ale s pozdějšími díly, ze kterých jsem několik zahlédla, už nemohla být řeč o zábavnosti, jako spíše o trapnosti. Nepamatuji si, kolik dílů z celých 267 jsem vlastně viděla, proto zatím nechávám podprůměrně hodnocení, protože mám dojem, že šlo jen o čtvrtinu. Pokud se někdy dokopu podívat se parkrát po desáté večer na TV, tak možná nakonec hodnocení i zvednu.

Na tu svatbu (2002) (hudební videoklip)

To vážně získalo nějaká ocenění? Asi za nevkus, ne?

Attack of the giant sperm!, The (2010) (studentský film) odpad!

Tedy nevím, ale s tímhle bych se v žádné soutěži nechlubila. Zpracování i děj na mě působil celkově trapným dojmem, i přes to, že se jedná o studentský film, tak bych ocenila nějaký lepší nápad (i když už se v popisku pro jistotu píše, že: film má předvídatelný příběh a je plný klišé). Takže bohužel, ale nemohu jinak se svým hodnocením.

Giulietta a duchové (1965)

Čím začít? Neskutečně iritující stopáž na to, že se v průběhu prakticky nic nedělo. Závěr byl však perfektní, kdyby se v takovém duchu nesl celý film, vůbec bych si nestěžovala. Bohužel kromě vizuální stránky mě Giulietta a duchové nějak více neoslovil, jistě by se našel jiný způsob, jak podat tyto fantazijní obrazy v nějaké stravitelnější formě.

Hot Girl, Big Truck, Eating a Popsicle (2012) odpad!

Prosím, povězte mi, co tím autor sledoval? Je to jakási narážka na americkou kulturu či co? Každopádně i jako parodie je to hodně špatné.. To druhé video už ani hodnotit nebudu (i když jsem ho viděla).

Hot Dog (2008)

O něco slabší než Guard Dog , ale i tak skvělé. No, chudák hafan, tak moc se snažil. :-)

Guard Dog (2004)

Je to sice blbost, ale skvěle nakreslená a plná černého humoru. A to je moje! :-)

Mona Lisa (1973)

Jako experiment zajímavé, nicméně, jak už bylo řečeno, nějaký výraznější nápad chybí.

Ucu musume Sajuri (2003)

Ta animace je zvláštní, to ano, ale mně se na ni zrovna dobře nekoukalo. Úlet, který mě nějak více nezaujal, bohužel.

Serufu-pôtorêto (1988)

V podstatě jeden z autoportrétů, který byl o rok déle použit v Animated Self-Portraits.