Banda (2019) (seriál)

Nejsem uhoněný fanoušek všech superhrdinských filmů, viděl jsem tak Thora, Iron Mana a tím to možná končí, samozřejmě postavy znám, ale filmy mě nalákaly....Tohle je ale tak perfektně nadnesený, krutopřísně vtipný doplněný a vtipný kecy skvělou hudbu, která se fakt hodí! Spoustu situací jsem tak nějak čekal, ale těšil jsem se na ně a ani mi nevadilo, že jsem tam něco prokoukl. S chutí jsem spláchnul 4 první díly naráz a těším se až dokoukám hned ten zbytek.

Mezi vlky (2011)

OK pád letadla je jedna věc, tam je to o náhodě. Charaktery ostatních postav, taky zkousnu, ale zhovadilej přeskok nereálný rokle, to byla fakt sračka, kdy jsem si řekl, že za takovouhle část ve filmu si to 3* nezaslouží ani náhodou. A jak umřou postavy? Jednoho sežerou vlk při chcaní, druhej procitne a radši to vzdá pokochá se panoramatem a nechá se sežrat, další spadne ze stromu a okamžitě ho sežerou vlci a nakonec Liam, drsňák odhodlanej žít a zemřít v danou chvíli. Tak pojďte vy zmrdi. Chudáci všichni pokaždý ve sněhu sotva zvedaj nohy, ale jakmile se objeví vlk, tak to jsou mety jak nikdy. Nápad dobrej, ale provedení na obrazovce, pro mě fakt zklamání :(

Stranger Things (2016) (seriál)

Jak už tu bylo psáno. Seriál s podobnou tématikou jsem popravdě ještě nikdy neviděl. Vše bylo perfektně vyšperkováno, od samého začátku, kdy se divák dozvídá vždy jen kousíček až po poslední díl, kde se vše "zakončí" A co víc, epická devadesátková hudba to vyšperkovává na naprosto unikátní úroveň. Nedočkavostí hořím na další sérii. 1 série *****!!!!!!

Space Unraveling the Cosmos (2014)

Jak kdybych se vrátil do pár fakt zajímavých hodin fyziky, plné spousty zajímavých srovnání, čísel, nutících přemýšlet a představovat si jak to vlastně všechno je. Jenže tohle bylo nesrovnatelně víckrát nabyté informacema. Stejně u toho všeho nakonec nezbyde nic jinýho než zakroutit hlavou :)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

3* dávám za grafiku a pěkný zpracování, jinak mě trochu nakrkla ta americká hollywoodská přepatlanost, nedomyšlenost atd...určitě tak inteligentní mimozemšťani po zabití královny odletí pryč a zabijou se :D

Osm hrozných (2015)

Na film tohohle typu, kdy se film odehrává po většinu doby na jednom místě, je časově dost dlouhej, je prostě potřeba si udělat chuť a náladu. Tenkrát na Západě - taky spousta dialogů a taky zajímavých. Za mě prostě full hodnocení. Mě se to moc líbilo. A to gradování, kdy se na konci všichni pokosí to je prostě bomba!

Sport očima vědy (2008) (seriál)

Strašně zajímavé informace, ale teda to americký načančávání v dokumentech to mě začíná pěkně vysírat. Do toho jejich slovní vyhodnocení, kdy se vlastně ani nedá srovnat hokejka s golfovou holí a oni to zhodnotí. Ale jinak skvělé záběry, skvělá technika. Celkově dobře zpracovaný dokument, jen to věčné opakování informací co už člověk slyšel 2 minuty předtím. To moc nemusím. I přes to jsem dal 4*

Muž, který zastavil poušť (2010)

Dá se to někde stáhnout nebo shlédnout? Kdo by mi mohl poradit, uvítám to rád. email: mmiirdas@seznam.cz

Smallville (2001) (seriál)

Dám 2 hvězdičky za to, když si vzpomenu, že mě to docela bavilo zhruba v mých 13 letech :-) Dnes se na to radši už dívat nebudu