Žena v černém (2012)

Doporučuji si pustit trailer a potom poslední 3 minuty filmu, ať zbytečně neztratíte 92 minut života.

Carrie (2013)

Sice chvílemi předvídatelné, ALE.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

4 jen kvůli Johnovi, je to moje srdeční záložitost.

Sněhurka a lovec (2012)

Některé scény jsou zbytečně dlouhé, ale já prostě miluju Kristen proto 4 hvězdičky.

Něco jako láska (2005)

Chápu že tento film je zde nedoceněn, jediné co v sobě má je Ashton Kutcher a kdo jeho stylu neholduje na moc si zde nepřijde. Každá dívka, která dala víc než 3 hvězdičky by si přála aby se jako Amanda Peet v tomto filmu s Ashtonem "sem tam" potkávala..

Čtvrtý druh (2009)

Musím dát alespoň jednu hvězdičku, když už jsem to dokoukala. V mimozemský život věřím, ale v tenhle film ne. Když jsem se podívala do zajímavostí velmi mě to zklamalo, tzv. reálné záznamy vůbec reálné nejsou, Dr. Tylerová je béčková herečka Charlotte Milchard.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Druhý díl mě potěšil o hvězdičku více.) Holkám to tu neuvěřitelně sluší a pěkně se na ně divá, příběh mě také bavil více a mužské obsazení taky stojí za zmínku. Když v tom nehledáte žádnou hloubku film vás určitě pobaví.

Charlieho andílci (2000)

Jednoduše komedie. Jediné co na tomto filmu může být mysteriozní by mohli být výskoky a výkopy 5 metrů vysoko...:D Upřímně nehrát tam tato trojice asi bych se na ten film ani nepodívala.

Orphan (2009)

Podívala jsem se na to s trochou retrospektivy a když už jsem věděla co je Esther zač naháněla mi mnohem víc hrůzy než při prvním shlédnutí. "Horor" jak má být, krve tam tolik neteče, lekaček bylo více než dost a zajímavý příběh. Dávám 4 z 5 ale to jen z toho důvodu že nechápu proč si tvůrci neodpustí to klišé, kdy celé okolí mlčí ve strachu přičemž by se mohli jednou větou zachránit...