Chuckyho nevěsta (1998)

Ale co, i když už jsem si myslel, že Chucky je dávno pohřbený po prvním dílu. Celý film mě svým nápadem příjemně překvapil. Neobsahoval úvodné nudné scény a občas byl i lehce humorný.

Odstřelovač (2007)

"I don't think you understand, these boys killed my dog." Klidně mě ukřižujte, ale mě to bavilo. Má to spád a i když dějově to nijak neoplývá, tak Wahlberg se do té role skvěle hodí. Někdo to má prostě v genech, že i s dvěma kulkami v sobě a půlkou města za zadkem dokáže v pohodě unikat.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Svěží a neotřelý nápad. Hlavní hrdina neskutečnej šprťák, kterej pobral všechnu moudrost světa se vám prostě dostane pod kůži. Škoda, že díly jsou časem už trochu jednotvárné a ztrácí to na počáteční pikantnosti, ani už mi nepřijde že využívá tolik těch jeho schopností jen prostě zná na všechno odpověď. Po prvních dvou dílech bych dal hodnocení 5*, ale třeba se to dalšími sériemi ještě zlepší.

Přenašeči (2009)

Nevím jestli mi ve filmu nesedl poměrně chudý děj, nebo to bylo hraním na psychologické drama když na to film jednoduše neměl. Každopádně nebyl jsem nijak ohromen a od horroru bych určitě čekal nějaké větší drama, napětí a ostatní věci co k pořádnému horroru patří. Kromě postavy Briana mě film moc nezaujal a jednoduše konstatuji: "Slabý"

Monstrum (2008)

Fascinovala mě hlavně výbuchuodolná kamera, která je asi vyšla na pěknejch pár tisícovek. Obdiv si zaslouží hlavně kameraman, kterého byste stěží našli lepšího i v Hollywoodu, nasazení rozhodně nadlidské uvážíte-li že mu ukusují nohy nepřátelské kobylky. Přestože ve filmu se v podstatě neděje nic než zabírání chodníku ubíhajícího pod nohama hysterické partičky, slušně to uteče a atmosféra tam taky je.

Země kůlů (2010)

Spoiler!!!! Spoiler!!!! Spoiler!!!! Spoiler!!!! Spoiler!!!! Spoiler!!!! Spoiler!!!! Spoiler!!!! Škoda, kdyby mě nenaštvalo, že jak ta žena utíká v tom poli a poprvý vystřelí tak se nic nestane a pak vystřelí podruhý a ten kluk se najednou otočí, jak kdyby se nedělo bůhvíco, tak bych tomu dal 4*. To mě prostě vadilo a vrtalo mi to hlavou, jak mohl vědět, že se zastřelila až na podruhý?

Drive (2011)

Ryana Goslinga jsem měl za uhlazenýho tupce. Běda, jak moc jsem se mýlil :) Role, očividně na míru pro něj šitá, ne příliš ukecaného charismatického mládence mu náramně sedla. Zatímco řídí ho doprozvází perfektní hudba, kterou poslouchám ještě měsíc po shlédnutí. Jak začátek tak konec mě svou jednoduchostí nadchl. Sednout si za volant a řídit, protože to je to co on umí nejlíp. Není nic než on a auto v kterém jede. Hold režisérovi za přetvoření nulové myšlenky na filmové veledílo.

Všemocný (2011)

Jak by člověk žil kdyby využíval 100% mozkové kapacity. Rozhodně zajímavá a neotřepaná myšlenka. Film se vydá správným směrem a k dokonalosti mu chybí jen o něco méně utopistický konec. Bradley ztvárnil jak toho zevláka, tak toho frajera s přehledem. Neustálá přítomnost dotěrného rusáka a někoho v patách hlavního hrdiny vám může ze začátku připadat tajemná, či dramatická nicméně za chvíli se ohraje a už nevíte, co si o tom máte myslet. Jde po Eddiem mafie, nebo jen nějaký voyer nemá co dělat? Ztvárnění Roberta De Niro aneb člověka, který je cholerický a netrpělivý mi také právě nesedělo, ale je to asi jen můj názor. Jak říkám film má pár much, přesto jsem rád, že jsem se na film podíval a určitě ho nezapomenu.

Seabiscuit (2003)

Škoda škodoucí. Režisér se snažil vecpat historii Ameriky do snímku o koni a jeho žokejovi. Scény pro mě dost nepotřebné. Příběh je to hezký a postava Charlese je suprová, ale chybělo mi trochu vystupňování děje do strhujícího závěru. Hodnocení mám asi spíše k 5*, ale zároveň si myslím, že takový Phar Lap, nebo Secretariat jsou ještě o třídu výše. Co se mi ale líbilo bylo zobrazování vztahu koně ku člověku a v podstatě vyjádření osobnosti obou z nich.

Mission: Impossible III (2006)

Po shlédnutí MI 4 jsem si uvědomil, že si už ani pořádně nepamatuju předchozí díl. Nakonec jsem si udělal čas a kouknul se na něj. Svoji sklerózu jsem ale poměrně bez problémů zdůvodnil dějem celého filmu. Viděl jsem ho včera a už si ho zase skoro nepamatuju (vážně jsem v pořádku) film se vám snaží nabídnout od všeho trochu, což je po akční stránce fajn a poměrně efektní po romantické stránce značně skřípe a co se vtipů týče tak neurazí. To vystihuje asi tak celý film, neurazí. Jedná se o takový slušný standard.