Lidská stonožka 2 (2011)

Film jsem viděla 2x... Z hororu nebo jiného filmu mi snad nikdy zle nebylo, ale tohle? Nebylo mi špatně ani, tak z "děje" filmu. Spíš z dalšího úchylného nápadu Sixe, obsadit neskutečné prase do hlavní role (respekt L. R. Harveymu) a k tomu pospojovat přímo řeznickým způsobem tolik článků dohromady. Velmi dobrým tahem bylo uvést to jako černobílý film, tím to nabralo na zvrácenosti jako nějakého reálného dokumentu. Polovinu filmu sledujeme jen tohohle tlusťoučkého psychopata a jeho plány. Další polovinu sledujeme každou sekundu násilí a brutality, která je tak nechutná až se to, ale člověk prostě musí dívat.

Lidská stonožka (2009)

Tak totálně zvrácený nápad pro horor jsem už dlouho neviděla. Škoda jen, že zpracování upadlo. Nápad by byl přitom na 5 hvězd a nemusím o tom vůbec přemýšlet. Asi sem jedna z mála komu se první díl líbil více. Asi protože jsem prostě nevydržela pohled na odporného maniaka v druhém dílu. To ovšem nic nemění na tom, že Dieter Laser byl také ďábelsky zvárcený a to ani nechci přemýšlet o tom, jakou stonožku udělá Six ve třetím dílu.

Pařba na třetí (2013)

Horší nebo lepší než druhý díl? Myslím si, že i o kousíček lepší, ale zdaleka se to nemůže rovnat s prvním dílem. Trailer v kině vypadal vtipně a zdál se, že dokáže vkusně zakončit Pařby. Bohužel se tak stalo ani ne z poloviny. Scény, které stály za to byly ty, ve kterých se objevoval Alan a Chow, ostatní = kulisa. Ale i tak nemusíme nadávat a házet tolik špíny. 55-60% si to zaslouží a když budu mít chuť se bavit zapnu (logicky) první díl.

Scary Movie 5 (2013)

Ani nevím za, co jsem dala 1 hvězdu. Asi z lítosti nad tím, jak trapně mi při tomhle kousku bylo. Ještě, že jsem tohle nemusela vidět v kině. Zbytečně vyhozené peníze a zkažená nálada.

Late Night with David Letterman (1982) (pořad)

Jedna z těch amerických talk-show, na které se prostě dívat sakra dá! Ono ani není moc na těchto show, co komentovat. Hosté jsou povětšinou charismatičtí a show si pořád drží kvalitu a dobrou zábavu.

The Jay Leno Show (2009) (pořad)

3 hvězdy stačí na to, aby to byl můj oblíbený pořad. Ne, že by nějak extra Jay zařil, to právě naopak, ale hosté jsou většinou osobití a vytáhnou tento seriál na takovou úroveň, že si prostě vždy ráda jeho show zapnu!

Show Ellen DeGeneresové (2003) (pořad)

Ač ne všichni mají Ellen jako osobu rádi, já se můžu u jejich show válet smíchy. Kam se sakra hrabe legendární Oprah? Skvělé hlášky, skvělé nápady, skvělí hosté, které většinou (až na vyjímky) všechny můžu. Ellen dokáže i obyčejnou talk show do 2 minut přeměnit v skvělou zábavu! 5* za pořad a za Ellen, která je v tomto průmyslu dokonalá!

Dr. House (2004) (seriál)

Nemusíte se vůbec orientovat v složitosti chrob pacienta, stačí sledovat mistrovskou práci Hugha a jeho pekelně skvělé charisma!

Hannibal (2013) (seriál)

Nečekala jsem, že se někdo bude moci "vyrovnat" hereckým umem, takovému charakteru, za kterého je zodpovědný Hopkins. A zatraceně Mads, to v seriálu docela dost dobře dokazuje. Nechtěla jsem tomu dávat moc šancí, protože miluju klasického dr. Lectera, ale tohle? Je to skvělá podívaná a po 2 dílech sem měla pocit, že první sérii shlédnu celou za jediný den. Will je také velice dobrý charakter, ale myslím si, že člověk už pak jen čeká, kdy se na scéně objeví Mads, který je v roli Hannibala, jako kapr ve vodě. Už jen čekám na další sérii. "Psychopaths are not crazy. They are fully aware of what they do and the consequences of those actions."

Naruto (2002) (seriál)

Psát o čem toto anime je, je asi stejné jako vysvětlovat malíři, co je to tužka. Naruto je moje nejoblíbenější anime a také jedné, které mne drží, i když má nekonečný konec. Škoda jen, že musím říci, že Naruto má lepší díly než Shippuden, který u mne poslední rok klesl a už se modlím, aby Kishi anime ukončil. Čeho je moc toho je příliš, ale tyhle epizody byly (až na fillery) skvělé.