Princezna Mononoke (1997)

Důvod proč lze milovat anime - je tento film! Učaroval mi už jako malé a nikdy mne nepřestane bavit, absolutně krásný a čistý příběh, ze kterého si každý divák odnese něco jiného.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Začátky Shippudenu bývaly dobré, ale co je z něj teď? Děs a hrůza. Sorry, ale ať už to Kishi nenatahuje, jako anime fandu mne to přestalo i bavit a tak trochu se mi Naruto zhnusil. Jediný charakter, který mě nikdy nepřestane bavit a na kterém (snad) nikdy nic nezkazí je Kakashi. Naruto - no, někdy škoda slov... Sasuke - nekomentuju, musela bych popsat pár stránek ve wordu, Sakura - ztracená postava, Kishiho obrovská chyba. Asi se Naruto už nevrátí do svých lepších dob, ale pokud bude zakončení dobré, vrátím mu 4*, dattebayo!!

Revoluce (2012) (seriál)

Nedomyšlené, špatně obsazené... to jsou asi největší chyby seriálu. Jediný, kdo mi tam nevadí je Billy Burke, který tam taky jako jediný vypadá, že tam tak nějak apokalypsa probíhá. Zbytek castu dokáže měnit povahu z minuty na minutu - tleskám, to je "výkon". A myslím, že jako malá parodie na LOST to ujde.

Pod kupolí (2013) (seriál)

První dva díly - "fajn, tohle vypadá slibně", třetí díl: "nůůda...", ale vydržím u toho, aby se nestalo, že se seriál rapidně změní a bude akčnější a koukatelnější. Zatím to hodnotím tak na 60-65%, ale jelikož mne tyhle typy seriálů baví, doufám, že se dočkám nějakého překvapení.

Úžasňákovi (2004)

Superhrdinové v celovečerním animáku. Jo, funguje to. I když napoprvé to nebylo až tak úchvatné. Až poté, co jsem film shlédla po 2-3 jsem přidala 1 hvězdičku. Líbilo se mi to čím dál víc. Na rok 2005 velmi úspešný a skvěle provedený film! A vedlejší postava Edna Módní - škoda, že neměla víc prostoru badass postava!! 95%

Za plotem (2006)

Skvělý klasický animák, který se hodí třeba na letní večery. Jak v originále, tak s dabingem. Prostě skvělá letní odpočinková pohádka. Třeba konkrétně pustavičky RJ a Hammy jsou skvělé a diváka dokážou rozesmát, jak ty velké tak ty malé. I ostatní potvůrky, jsou skvělé. Možná, že bych dala i 5*, ale ta želva mi byla tak protivná, že může za konečné hodnocení. Ale i tak 80% já se bavila skvěle.

REC 3: Počátek (2012)

Tohle bylo moc i na mně. Absolutně jsem nevěděla o co čem je tam 80 minut řeč. Hůř to prostě ani (snad) natočit nešlo. Teď se vážně budu bát 4 dílu.

Rec 2 (2009)

A kousek horší než první díl, ale pořád dokáže držet krok. Některé scény byly (bohužel) vážně stupidní, takže na plný počet nemá, chvílemi mi vadilo, že kamery byly až příliš roztřesené a chování postav bylo někdy až komické. REC 2 se snaží pouze navázat na kvalitní první díl, ale nic moc nové nepřináší, přesto má 4 zasloužené hěvzdy.

REC (2007)

Hurá! Po několika měsících (nebo snad i letech?) se nebojím dát nějakému hororu bez debat 5*! Jako fanoušek hororu a zombies, musím říci, že tento kousek byl vážně lahůdka, kterou si klidně ráda znovu pustím.

Hory mají oči 2 (2007)

A tohle je jako co? Pokračování vážně dobrého hororu? To snad sakra ne. Nedokážu si představit větší partičku dementů, zvláště, když jde o vojáky. To už bych snad přežila ohranou partičku Teeňáckých děcek, které jsou v každém druhém hororu. Normálně a běžně nechává voják zbraň před latrínou? Nebo chození za rohy bez krytí, i když zmutovaní horáci "lítají" odevšad? Weisz asi neviděl jak natočil první počin Aja, protože tohle je děs a vlastně nevím proč to má ode mne tu jednu hvězdu.