Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

Bohuzel pro 2 drobna zasmani behem celeho filmu nemuzu udelit ani jednu. Byla to hruza.

Lucky Luke (1991)

Kdysi skvely, ale asi jsem z toho uz vyrostl. Ted se mi to zda jako desna blbost...

Nic nás nerozdělí (2012)

Pěkný film,hodně cloveku napoví jak strašná to musela být beznaděj a jak silný zážitek na celý život to musel být. Sem rád že jsem to viděl. Konec by mohl být delší a film jen trochu déle pokračovat,jinak dobrý

Zkrocená hora (2005)

Zpracovani bezva, ale bohuzel ty homosexualni prvky a sceny se mi proste nelibi, je to takove pro me neprirozene...jako nic proti nim, ale osobne na takove filmy nejsem...

Vymítač ďábla (1973)

Hodne slusne zpracovani a na tu dobu i neuveritelny film, pro me postradal trochu vic strasidelnosti, ale jinak klobouk dolu.

UFO v Evropě: neznámé příběhy (2012) (seriál)

Ja videl jen 7. dil a je to neuveritelna nuda, ktera, kdyz tomu nekdo neveri, lidem jen dokaze, ze je to blbost - letajici talire apod. Bohuzel zklamani

Sirotčinec (2007)

Snimek nahanel strach a hruzu a dokonce jsem se u nej bal jako uz strasne dlouho ne. Bylo to uzasny tim, ze nemusi horor byt nechutny na to, aby cloveku navodil strach a ulek, kdyz k nejakemu zvratu dojde...fakt jsem spokojeny po dlouhe hororove ceste, kterou posledni pulrok vedu:-)

Proroctví z temnot (2002)

Jako nic extra, ale nastesti to Richard Gere zachranil svym hereckym umem, jinak by to nebylo ani na ty dve hvezdy..

Proroctví (2009) odpad!

Absolutne jsem tuto splacaninu vseho mozneho - ufoni, temnoty, predvidane veci atd. nepobral. Nejvetsi prasarna, kterou jsem v posledni dobe videl:-)

Nezvratný osud 4 (2009)

V 3D nebyl film vubec spatny, jinak jsem ho bohuzel nevidel, ale 3D efekty tam nejake byly, takze celkem spokojenost