Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Šialená jazda od dvoch "šialených" režisérov, ktorí vedia čo točia. Krv, nechutnosti, gore im ide na jednotku, herecké výkony či hudba vás nesklamú. Skvelé!

Noční můra v Elm Street (1984)

Freddyho Kruegera pozná každý. Možno ho poznáte aj zo snov. Wes Craven vytvoril asi najlepšiu hororovú postavu. Treba pochváliť aj Roberta Englunda za jeho výkony. Filmu vôbec nič nechýba, je plný skvelých scén. Kult.

Jezero smrti (2008)

Tento britský horor chcel poukázať na brutalitu mládeže. Niektoré scény išli až do extrému, pribije vás to do kresiel. Skvelé herecké výkony, napätie a to aj bez príšer. Po konci vás to donúti premýšľať.

Motel smrti (2007)

Motel smrti sa nehrá na vyvražďovačku, filmu stačí len diváka držať v napätí. Scénky sú vydarené aj keď niekedy blbé a tak isto aj herecké výkony. Vacancy mám však rád.

Vetřelec (1979)

Votrelec odštartoval etapu hororov s mimozemskou tématikou či sci-fi, je to dielo, ktoré má čo ponúknuť či už napätie, efekty, hudbu alebo milého Votrelca s kyselinou namiesto krvi. Je to kvalitka, na ktorú sa nezabudlo.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012) odpad!

Už zase? Ešte väčšie sprostejšie pokračovanie, ktoré pokiaľ nezmení toho amatéra čo to točí, skončí v totálnej riti. Aspoň že si tá trúba priznala aká je sprostá, to jediné som uveril z celého filmu, všetko iné bolo OTRASNÉ ! Takto skurviť sériu ....

Terra Nova (2011) (seriál)

Tak toto naozaj nie. Od 2. apríla 2012 do 30. júla 2012, čiže 4 mesiace, mi trvalo kým som dopozeral 13!!! častí, neuveriteľne slabučké....... Popritom som stihol kopu iných filmov a seriálov, toto bola nuda až do konca, jediný dôvod prečo som si to pozrel? Dinosaury. Tých je tu žiaľ otrasne málo, nezaujali a vizuálne nič moc. Rieši sa tu stupídna telenovela, zápletky sa vyriešia do 10 sekúnd, jediná rodina dokáže všetko, sú všade ...... klišé, predvídateľné, aj keď ku koncu série už bolo cítiť zmenu k lepšiemu, ale ... Ešte aj finálnu scénu šlohli z Jurského Parku (presne ako T-Rex chňapou právnika na hajzli :D). Dalo sa z tohto vystrieskať omnoho viac.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011) odpad!

Akože vážne? Prekvapenie sa nekonalo.Tuposť najhrubšieho zrna, klišé, trápne dialógy (tie ženské akoby mali nasrané v hlavách, keď sa to dokáže potknúť o rovnú zem, ale to ich super uvažovanie), dobre som napísal minule že to bude kravina. Niečo tak sprosté a nelogické som už dávno nevidel. Popísal by som aj nejaké trápne scény, ale to by som vypísal takmer viac ako polovicu filmu. Režisér nech už konečne prestane natáčať filmy keď to nevie. No a ten koniec... hrôza a des. Nepochopím ako niekto tomuto môže dať 5 hviezdičiek. Bacha, "vyjebanci sú pri dverách" :DDDD.