Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Prvé 3 série u mňa na 100 %. Zvyšok už išiel s kvalitou dole.

Zjizvená tvář (1983)

Tak už viem čím sa inšpirovalo Rockstar Games pre svoje Vice City :-)

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014) odpad!

Už sa nejdem rozpisovať, čo som očakával som aj dostal - chujovinu. Hentí 3 šialenci sú už k smiechu, boha, aj u nás cez Fašiangy sú lepšie masky. A myslel som že tam hrá Robo Jakab, ale nie :-D.

Rohy (2013)

Pekne spracovaná, zábavná, režisérsky skvelá fantasy dráma z ktorej som dostal takmer všetko. Radcliffe zahral super, hodilo sa to na neho "ako riť na šerbeľ", neviem si tam predstaviť LeBeoufa. Scény, keď sa mu ľudia zverovali so svojimi problémami, nemali chybu. Trochu ma sklamala absencia toho "pekelného" finále a od Aju tiež, že sa viac prejaví, možno viac gore, temnejšie pasáže, ale čo už. A keby to nemalo R-rating, len by ma nasrali, fuckovanie a sex mi tam diabolsky sedí. Som rád že som stihol prečítať knihu pred filmom, napr. Merrin je v knihe skvelá ale zase niektoré pasáže vo filme navyše mi nevadili. Sklamanie u mňa určite nebolo, bavil som sa. Ale poslednú Iggovu časť in neodpustím, mala necelú krásnu 1 stranu.

V sedmém nebi (2014) (pořad) odpad!

Ja tomu drisnem hodnotenie už teraz, tohto farizejského hada nemusím a ešte tam idú pchať aj celévriti- stačili mi upútavky.

Metallica: Through the Never (2013)

Keby to je čisto koncert, dám 5 hviezd. Príbeh toho chalana stál za prd. Nič, idem si pozrieť nejaký ich 3-hodinový koncert, nech si napravím chuť ... :)

Mládeži nepřístupno (2013)

Boha čo je toto za chujovinu ?!?! Jedna slabá * za hercov že sa na takú volovinu dali upísať. Strata času.

Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

Huba otvorená, krásne, zaujímavé, poučné, fascinujúce.