• Soutěžní
  • Reality-TV

Rychlá rota (1989) (seriál)

Jeden z nejleších animovaných seriálů od Disneyho a od doby co jsem to poprvé viděl stali se Chip a Dale pro mě jedni z nejlepších animovaných dvojic.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Dobrý seriál který při prvním shlédnutí dokáže pobavit,ale v pozdějším věku se jedná celkem o nudu.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Jeden z nejlepších animovaných seriálů všech dob.Dělá to především neskutečná moralita seriálu a poučení které dává.V tomto ho podle mě nedokázal žádný animovaný seriál napodobit.Bohužel většina lidí jeho moralitu přehlíží viz.různé iniciativy a hnutí které proti němu vzniky.Seriál skvěle kritizuje i současná témata ve světě jako například nedávný dílo s názvem "Ebola bez glutamátu".Jsem rád že tento seriál se začal opět vysílat v Česku včetně nejnovějších sérií které jsou úplně jiné než ty první a také jsem rád že už zde nevyvolává takovou řadu zbytečné kritiky.

Tele Tele (2000) (pořad)

V době vysílání celkem vtipný a dobrý pořad však dnes vrchol trapnosti a nuda.I tak se jedná o jeden z nejvtipnějších českých pořadů všech dob.

Digimon (1999) (seriál) odpad!

Hrozná kopie Pokémonů.Odpad!

Digimon (2000) odpad!

I pokéménské filmy jsou lepší než tohle.

Hádej, kdo lže! (2009) (pořad)

Celkem pohodový pořad který však po několika dílech začne nudit.Hádej kdo jsem tohle nesahá ani po kotníky.