• Soutěžní
  • Reality-TV

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Originální Wipeout se mi moc líbí a když sem zaslechl že se bude dělat dělat česká verze byl jsem nadšený.Soutěž se mi celkem líbila ale jedna hvězda dolu za obsažení celebrit které se až na vyjímky vůbec nesnažily a další hvězda za pro mě okoukané překážky(byl jsem zvyklý na překážky z 3. a 4.série originálu) a proto dávám jen 3 hvězdy.

Ať žijí duchové! (1977)

Příjemná dětská komedie s dobrými písničkami která ani po několika shlédnutích nenudí.Dal bych 3 hvězdy ale protože se mi tento film kdysi strašně líbil dávám horší 4 hvězdy.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Celkově napínavější a zábavnější něž první díl ale kvůli délce filmu často nudí.Líbí se mi víc něž první díl.

Pokémon (1997) (seriál)

Tento seriál mě dokázal v prvních dílech celkem hodně bavit,ale po 100 dílech zápasů s pokemony a přecházení od města k městu bavit přestane ale i tak dávám 3 hvězdy.

Jak vycvičit draka (2010)

Dreamworks se tento film zrovna moc nepovedl,taková animovaná verze Avataru.Celý film je nudný a jednu hvězdu dávám za bezchybnou animaci vody a kožešiny.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Jedna z nejlepších sérií Kdo přežije.Objevily se zde hajzlové(Jonathan),lidé v mimořádně dobré fyzické kondici(Ozzy)i chytří asiati(Yul).Etnické rozlišení původních kmenů mě nevadilo akorát první část se čtyřmi kmeny byla nudná.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nejlepší reality show všech dob.Zajímavé lokace,náročné soutěže,napínavé kmenová rady dělá z této soutěži pořad který i po 22 sezonách neskutečně baví.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Když tuto soutěž začaly vysílat na Nova cinema proti kdo přežije rozhodnul jsem se na dva díly podívat.Soutěž mi přisla nudná,je prakticky vždycky o tom samém a po 2 dílech jsem se přestal dívat.Proto tak malé hodnocení.

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Standartní série kdo přežije.Prostředí Guatemaly mě nezajímalo,zajímavé soutěže ´však si myslým že vítěz vyhrál nezasloženě což moje hodnocení o hvězdu snížilo.

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Jedna z nejlepších řad kdo přežije.Dobří soutěžící z niž sem měl nejradši Jamese.Jsem spokojený s vítězem protože si myslím že hrál dobře.