• Soutěžní
  • Reality-TV

Věříš si? (2007) (pořad)

Pohodová soutěž pro děti která ani po několika dílech nenudí.

VALL-I (2008)

Dobrý film který však prvních 30 minut solidně nudí.Nejlepší část filmu jsou scénky z vesmírné lodi.Nádherná animace a propojení s živými herci je precizní(při některých záběrech jsem si myslel že jsou také animovaní). Film ode mne nedostane 5 hvězd kvůli nudné první půlhodině.

Kráska a zvíře (1991)

Výborný film který i když je někdy smutný vůbec nenudí.Jedno z výborných filmů studia Walta Disneyho.

Auta (2006)

Jeden z nejlepších animovaných filmů posledních let.Hezká animace a dokonalý příběh.Film mohl být tak o 20 minut kratší,takhle v některých scénách nudí.Ale i tak se jedná o velmi dobrý animovaný film.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Fantasy není můj oblíbený žánr,takže mě tento film příliš nebavil.Řekl bych že Tim Burton vytváří lepší fantasy animáče než Neil Gaiman.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Matt Groening opět ukázal že je mistrem animovaných sitcomů.Simpsonovi se konečně objevili i ve filmu,i když sem čekal propadák film je skvěle animovaný,vtipný,smutný i zábavný.Jasných 5 hvězd.

Kniha džunglí (1967)

Dobrý animovaný film který však po několika shlédnutích jako většína starých disneyyho filmů žačíná po pár shlédnutích nudit. Film je veselý a hravý ale myslím si že jedno shlédnutí pro tento film stačí.Kniha džunglí 2 se mi líbí rozhodně víc.

Mravenec Z (1998)

Nudný film,který se mi zdá, že je udělán narychlo a bez žádného většího nápadu.Sice se zde objevilo pár vtipných scén a animace je na svou dobu dokonalé ale jinak mi to přijde jako špatný film.

Pinocchio (1940)

Dávám jen dvě hvězdičky proto,že mi film přišel smutný a nepříliš vtipný.Na tu dobu to byl velký risk udělat takhle smutný animovaný film.Dnes by to prakticky bylo jedno.Moje neoblíbenost tohoto filmu je hlavně proto že i původní pohádka mi moc k srdci nepřirostla.Škoda.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Já bych řekl že se jedná o nejlepší animovaný film který vznikl podle seriálu.Mám ho radši než Simpsonovi ve filmu.