Osudový dotek (2004)

Osudový dotek : " Vypatlaný a vygumovaný agresor"...kterému se vrací vzpomínky z dětství,,,,,mysteriózní filmy mám rád,ale u tohoto mě osobně nic nezaujalo...Thriller,agrese,psychicky narušená osoba,,,,,,zvláštní film,který nijak nenadchnul,,,ze soucitu dávám hvězdu *

South Park: Peklo na Zemi (1999) odpad!

Kreslená stupidita,která má jasný cíl : svojim vulgarismem zaujmout diváka...ODPORNÉ POSTAVIČKY,ŠKAREDÁ ANIMACE,KANÁLNÍ HUMOR...JEDNOZNAČNĚ VŠE ŠPATNĚ !!!

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

Tento pořad mě připomíná gestapácký výslech...Skoro bez úsměvu,tvrdě a nelidsky se tváří paní Tachecí,,,její projev se mě nelíbí a vůbec tato maškaráda je o ničem.....

50x a stále poprvé (2004)

Adamu Sandlerovi jsou tyto komediální role šité na míru..Skvěle zahrané i od Drew Barrymore,která v této roli hraje dívku,která je nemocná a musí se jí,každý den připomínat stejné věci,,.Líbí se mi tyto letní komedie se skvělou hudbou od skupiny Beach boys a pohodovým dějem připomínající dovolenou .Rád podpořím a hodnotím za 4****

Kufr (1992) (pořad)

Legendární oblíbená soutěž mého dětství....Zlínský rodák Čmańa a jeho oblíbení hosté...Nedám dopustit na tuto soutěž,měla vtip,nápad a člověk si oživil své znalosti...Kam se hrabou dnešní soutěže na kufr,,,hodnotím zaslouženě za 4****

Alexander Veliký (2004)

Dobrodružný historický film,který měl skvělé herce a přesto vše nijak zvlášt´ nezazářil...Zbytečně dlouhé 3 hodiny,u kterých jsem místy usínal...Ale co mi vadilo nejvíc,že Alexander byl těžký bisexuál a jak se začal cukrovat s muži,tak to se mi zvedal kufr.Kladně hodnotím výpravu a skvělou hudbu od Vangelis.Závěrečné hodnocení za 3 ***

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Hitch : Skvělé herecké obsazení Will Smith a Eva Mendes.....Komedie,která člověka opravdu pobaví,,,super hlášky,vtipně zahrané,nenucený humor..Některé scény byly opravdu ze života :) Hodnotím za 4 ****

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

Nevím,koho to napadlo?? "Posrat" kariéru Bobu Kleplovi,velmi oblíbenému komikovi...To,že byl oblíbený v soutěži hádej,kdo jsem ještě neznamenalo výhru udělat s nim nový pořad,,,kdyby to za něco aspoń stálo,,,trapné,bez nápadu,,nemám dalších slov.Zasloužený ODPAD !!

Hráči se smrtí (1990)

Hráči se smrtí : Opravdu povedený thriller s nádechem do hororu...Trošinku zvláštní zábava mladých studentů medicíny,,,kteří se pokoušejí přivést do stavu posmrtného a pak se po té vrátit zpět,,,,někdy jsem i trnul aby se vrátili zpátky k životu,když už to vypadalo černě...každopádně tato zábava by mě nenapadla ani ve snu,,,,,ale mysteriózní filmy můžu,takže i mé hodnocení je za 4,,,,

Přepadení 13. okrsku (2005)

Jednoduchý film,který se sice odehrává jen v policejní stanici,přesto vše film má svoje plus...Hodně akčních scén a na své si jistě příjdou milovnící stříleček...Laurence Fishburne patří mezi mé oblíbence již od první trilogie Matrix..Ve filmu hraje mafiánského padoucha,který má být odstraněn,,,Pokud chcou přežít všichni,tak je potřeba se spojit včetně policie....Tomuto krimi-dramatu dávám za 4,,,,