Watchmen (2008) (seriál)

Nejlepší komiks na světě!!!!!!!

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Special feelings for: Pětku, Klause, Diega                                                                                                                      5: Celý blok, 42 ložnic, 19 koupelen, ale ani zrnko kafe.                                                                                      Allison: Táta kofein nesnášel.                                                                                                                                  Klaus: Taky nesnášel děti, a měl nás spoustu.                                                                                                                                                                                                                                                                "Nemůžu zavolat tátovi z posmrtného života ať přestane hrát tennis s Hitlerem a chvilku s náma pokecá." Klaus

American Horror Story (2011) (seriál)

1. serie mě k tomuhle přikovala a nechala slintat po Evan Peters Nechápu milovníky 2. serie, byla pro mě až moc. Coven mě bavil velice. Freak Show je standardu stálice. Hotel byl skvost! Ostatní serie už nic moc...

Zlá krev (2017) (seriál)

Ryan Murphy ví co na mě platí a když to napíše ještě pro herecký skvost, tak já se na té opojné jízdě svezu ráda. Navíc, kdo by neuznával Bette Davis ♥

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Každý máme trochu praštěnou rodinu, jenom tady se tak trochu najdeme všichni. Phil je nejúžasnější postavala televizní zábavy za posledních 20 let!

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Velkým pruserem je to, že Nova v devadesátkách a přelomu tisíciletí promítala jen 3 řady... tudíž spousta lidí nedohledla dál. Prima Cool se to snažila dohnat, ale nekvalitní dabing tomu nepomohl. Seriál jevící se pouze o fešandě, co morduje nestvůry je o něčem mnohem hlubším - a to o dospívání. Což je patrné každou další řadu, kde se neřeší romantická lovestory, ale objeví se deprese, smrt a vubec přerod v dospělého. Ve světě je seriál chápan a brán mnohem lépe (imdb rating 8.2/10) Unikát o silných ženských charakterech, což je specialita Josse Whedona - ano, to je ten pán, co pro vás pak udělal Avengers, není zač.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Větší charakterový, rodinný a fantasy epos neznám.

Přátelé (1994) (seriál)

"Mohla bych napsat recenzi, ale nechce se mi :D" asi je to síla Unagi a trochu se i bojím, že mi někdo řekne, že mi tu chybí levá filándž

Kdo se bojí Virginie Woolfové? (1966)

“Martha: Truth and illusion, George; you don’t know the difference. George: No, but we must carry on as though we did. Martha: Amen.”