Spojenci (2016)

Klasická 3/5 = průměr, ale za závěr, kde Brat "mluví" s chůvou a manželka vše ukončí jako správný "chlap" tomu dává správnou syrovost a přidávám hvězdu.

Wonder Woman (2017)

Dal bych i 5/5 kvůli Gal Gadot, ta je fakt boží, ale hlavní záporák jako Profesor Lupin??? To se fakt po*rali :(

Zůstaň hladový (1976)

Jedna hvězda jen za Arnolda, hrajícího na housle :D

Dárek (2015)

Film na téma: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Nějak jsem to celé nepochopil, na mě moc sofistikovaný film = blbost. Jedna hvězda za Kirsten Dunst v kalhotkách.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Tříhvězdový film, ale mám rád filmy dle skutečné události, takže jedna navrch.

Logan: Wolverine (2017)

Nevím, nějak mi to nesedlo :( Wolverine je můj nejoblíbenější Xmen, ale nechápu, na co navazoval začátek a koukat se na nemocného hrdinu, který je na tom čím dál huře, to mě nebavilo. Takže za mě ne :(

John Wick 2 (2017)

Vynikající akční film, velká spokojenost. Jen jednička byla v tom neustálém drivu první, tady se některé prvky opakují. Ale těším se na trojku a jsem zvědav, s jakými novinkami ve formě zabíjení přijde John Wick ;) Tužka byla ve dvojce SUPER! :D

Dívka ve vlaku (2016)

Marketing zvládl více, než byl samotný příběh. Možná 3/5, ale nelíbila se mi ani jedna holka z těch tří. Nějak mě to nezaujalo, znám mnohem lepší detektivky. Pro ženský to je asi lepší, protože se v některých těch rolích sami vidí...