John Q. (2002)

Každý má jiný úhel pohledu. Ten můj je, že je to velmi pěkný snímek o otci, který pro svého syna udělá opravdu všechno. Skvělá atmosféra filmu dokáže i "rukojmí" přesvědčit k tomu, aby byly na straně "teroristy". Je sice pravda, že ve filmu je nepřeberně mnoho a proto má film o jednu hvězdičku méně, než je plné hodnocení :-(. Denzel Washington je opravdu skvělý herec (Philadelphia) a dalo by se říct, že je sympatický černoušek :-).

Poste restante (2009) (seriál)

Dobrý seriál, ve kterém mě zaujal hlavní hrdina (Jaroušek :-D). Ale celkem se mi líbil i celkový průběh a události. Jenže jako každý český seriál nebo film :-) musí mít i tenhle seriál mnoho chyb :-). Také rapující Marek Eben dal dohromady skvělé humorné verše. Nenudil jsem se a někdy jsem se i zasmál. Pro mě zase takové zklamání nebylo - naopak příjemné překvapení.

Dr. House (2004) (seriál) odpad!

Netušil jsem co umí udělat jedna svěcená voda se slivovicí, ale poté jsem naštěstí poznal co s tímto problémem dokáže skvělý Dr. House, který má vždy své mírně sarkastické názory, ale vždy má pravdu. Bezchybný doktor z retardovanou nohou a mozkem zjevně též. Ale k věci: ,,Mohl bych se přijít ukázat pane House? Přijít někdy do rukou takového doktora by pro mě bylo ohromnou ctí." ,,Takže, nejsem skvělý doktor a ke mě se pacienti nechodí ukazovat - chodí mi sem říkat svoje problémy a já se jim pokaždé snažím co nejlépe pomoci. No a to co vidím - není člověk, ale troska s mozkem vopičáka a koulema na dranc, copak Vaše manzželka neměla nikdy problémy s dělohou? Jestli ne tak je blbá nebo naprosto netouží po dětech a po aktivním sexuálním životě. Viděl jsem taky její pořádně rozstřílenou a mnoha párky rozvrtanou pánvičku. No tak zase k Vám... Co Vás trápí?" ,,Víte... Ona... Nerada mrdá... Prostě se radši dívá na 1000 a jedna noc, kde Onur zrovna lituje nad vztahem se Šeherezádou, to je prostě něco..." ,,Ehm... Nejsem psycholog ani zasraný gynekolog, ale vím, že když má někdo takové trápení, potřebuje hodně prášků! Takže zde je máte. A nezapomeňte! Doporučuje se na prášky nepít." (Pominutí smyslů) House pak po příchodu domů vytáhl brokovnici z mrazáku a střelil si zmrzlé hranolky přímo do svého ztvrdlého, napřímeného a pořádně dlouhého lofasa. Dr. House skončil a nikdy nepochopil důsledky toho bzít někomu život. P.S.: Toto je jediný můj komentář psaný v pominutí smyslů aneb je plný nesmyslných a i sprostých vět. Děkuji všem tlustokožcům, kteří si ho přečetli a věnovali mu svou pozornost.

Kmotr (1972)

Přiznejte! Takový trhák to zase není. Kde proboha tenhle film sebral táákové hodnocení?? Mé hodnocení je tak 70%. Film, jehož vynášení do nebe mě ani neťuklo. Tři hodiny nudného brblání o rodinném podniku? Možná, že jsem moc akční, ale očekával jsem (!opravdu!) více akce a více toho mafiánského zabíjení, ale to mám asi z těch hororů. A ještě když hlavní - no spíš ani ne hrdina - chybí přes 1/3 filmu?! Spíš ho rovnou měli vystřihnout...:-). Marlon Brando vyloženě přehrával a ta vystouplá brada byla umělá. Zatím za 2*. Ale zase překvapil Al Pacino - z mladého "studentíka" se vyklubal rozený gangster, který se začal chovat jako Stalin :-). Protože jsem takový ten typ co podporuje násilí ve filmech tak za onoho , již zmiňovaného Al Pacina přidám třetí, ale jest pravdou, že jsem očekával víc a jestli bude 2 díl stejná tříhodinová snůška mafiánských keců, tak se na ten třetí díl vykašlu! Neříkám, že to nemusí být dobrý film, ale každému se určitě několikrát stalo, že nedokázal pochopit výjimečnost dobře hodnocených filmů. Toto je jeden z několika případů (Přelet nad kukaččím hnízdem, atd...)

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

První hraný večerníček neztrácí kouzlo ani po 37 letech a Trautenberk je vysloveně nejlepší protivník jakého si Krakonoš mohl přát. A to, že je ze "služebnictva" nejodvážnější Anče, to, že mi Krakonoš připomíná spíš sadistu, to, že má Trautenberk tak crazy licousy dává dohromady legendární český večerníček, který nikdy nezestárne. Absolutní klasika!

Runway party (1996) (pořad)

"Majkl Ví" se zařadil mezi mé oblíbené komiky (ani ne tak moc vtipy - mnohokrát ohranými - ale spíše jejich provedením a stylistikou). Majk Ví se mi prostě líbí a je to dobrý komik a i trošku herec :-).

Čokoláda (2000)

Opravdu trefné hodnocení. Odpovídajících 80%. Johny Depp v trošku normální roli :-).

Micimutr (2011)

Každý klame a bohužel to dokáže i paní Šafránková. Abych to řekl zkrátka: Kravina na entou! Takový humus to zase není takže si ten odpádek odpustím.

Lví král (1994)

Film zasluhuje ode mne akorát bídné tři hvězdy na tak honosně hodnocený DIsneyovský "trhák". Opravdu se mi nelíbí (mimochodem již snad milionkrát ohraný námět) ztvárnění Lvího krále jako usmrkaného sraba! Jistě se mi líbily některé části, ale opravdu s bídou dosahuje mé hodnocení 3*. Nejhorší bylo, když se při vyvrcholení celého příběhu začali hlavní rivalové fackovat...! 50%