Avatar: The Way of Water (2022)

Moc pěkný vizuál s úžasný i efekty, možná si dovolím tvrdit, že snad ty nejlepší, které jsem kdy měl možnost vidět. Bohužel mě zklamal příběh (scénář) a obávám se že následující plánovaná pokračování nebudou jiná. Škoda, ale zde je vidno, že se jedná spíš o to jak zneužít úspěšnou a celkem i originální jedničku.

Černý telefon (2021)

No asi bych tu musel hodně spojlerovat, ale nechci nikomu kazit zábavu. Jinak co měl být zač ten otec dětí? Vždyť neuměl absolutně hrát!! Proč sou ty fakatni tak strašně agresivní? Bylo to v té době tak? Kdo psal proboha scénář? Nečekal sem moc, ale dvě stovky za kino bylo vážně zbytečných! Tady se dřela bída s nouzí. Prý očekávání roku, pche…

Naposledy spolu (2017)

No nevim, na odpad to nevidi, ale ten strašnej, pomalej rozjezd a nezáživnej děj, velmi podprůměrná až špatná duchařina. Zde si sem ale 100% jistej, že zítra absolutně nebudu vědět o čem film vůbec byl.

Creep (2014)

Spis nez strach jsem se musel smat, vtipne Josefovy skece nebraly koncu a celou delku filmu jsem se tesil spis jen na to, co Aaronovi tenhle vytecnik zase vyvede. S trochou skepsi se kterou jsem do filmu sel, se nakonec vyklubala vyborna zabava. FF mi v tomhle pripade nevadilo, spis mozn i pridalo na kouzlu. A pritom jde jen o tak jednoduchy scenar. Dockame se nekdy vlastniho, kvalitniho ceskeho FF filmu? Nebo pekneho hororu obecne? Bez znamych, proflaklych ceskych ksichtu? Velmi by me to potesilo.

Nejsi moje máma (2021)

Občas se opravdu stane, a podaří, natočit horor bez nějakých extra efektů, který je pěkný a umí zapůsobit. Takových hororu je ale opravdu velmi málo. Tento se mi zdálo že mě opravdu ten minimální Budget, zkoušelo se tak trochu sázet na atmosféru, ale že to opravdu nefungovalo. Kromě pár hysterických záchvatů té matky, Které mě už ke konci opravdu i začaly srát, tu není opravdu nic co by stálo za pozornost. Divná rodina, vyšinutá matka, vyšinutá babička a dcera, kterou pro kterou je šikana ve škole denním chlebem. Závěr filmu je předvídatelný, a když Zmíním jeden spojler, to opravdu ty spolužačky chtěly tu Jeblou holku zapálit?

The Sand (2015)

Tady šlo evidentně o hororovou komedii Opravdu velmi nepovedený mi až směšní mi triky. Ale musím říct že mi párkrát cukaly koutky, když si člověk představí ty blbky naivní, jak řeší celou situaci. Tolik idiotů pohromadě opravdu nenajdete. Proč kurva dělali všechno tak komplikovaně? To asi protože to byla vážně komedie. Určitě nestojí za doporučení.

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Jamie Lee Curtis zavrazdena hned na zacatku a od te doby sledujeme jenom tuctovy slasher, kde se parta mladych rozhode vloupat se do domu Michaela Mayerse a vse si peclive nataci. Nechapu zde postavu Busty Rhymese, asi ze v te dobe byl celkem znamy zpevak s par povedenyma skladbama, ale herecky mi nesedi. Kdyby zustalo pouze u pocateniho deje v blazinci, myslim, ze by z toho snimek vytezil o dost vic.

Virtuality (2009) (TV film) odpad!

56%? Zase jsem tady někomu skočil na špek. Film je tak strašně nudný, postavy nepřehledný, a není to vůbec nic co by mě dokázalo něčím zaujmout. Samou nudou už jsem se spíš věnoval mobilu, a z celé té mojí ignorace mě dokázali probrat až konečné titulky. Opravdu “skvělý” sci-fičko.

Vládci vesmíru (1987)

Verim ze slo o jednu z prvnich Dophovych rolich a pravdepodobne i o jakesi fois pas, jelikoz film je opravdu desna matlanina, co se scenare, efektu, dialogu, hercu a da se rict vseho tyce. Nicmene jako dite vyrustajici v tezkem komunismus tohle nevnimate. Jen se chcete dostat k necemu zahranicnimu, zakazanymu americkymu, namluvenemu rychlodabingen na VHS a pak jste happy jako ja. Dnesni rozmazleny holcici a nevychovany, drzy emogayove tohle nikdy nepochopi, neoceni, tihle blbecci maji zkratka vsechno. Ja tuhle strasnou dobu zazil,ale v necem to bylo dobre, respektovali jsme to co jsme mohli mit. Nicemen porad se jedna o velmi slaby film.

Případ číslo 39 (2009)

I když je rené Zellweger divná herečka, není zrovna moje oblíbená, tak tady musím uznat pro myšlený děj a taky to že tam má holčina zahrála na královnu. Pokud s ní už teď něco není, tak ji čeká opravdu slibná kariéra.