Nezvěstná (2023)

No kdybych tušil v jakém formátu se bude film vysílat, tzn na plátně 10 malých obrazovek, k tomu titulky, mluvení, vyzvánění apod, raději bych si na film počkal než vyjde na blue ray. Také by me opravdu zajímalo kolik Apple zaplatilo za tuhle reklamu, mizná budu zvažovat změnu místa pokud mě u Apple naberou. Za mě spiš slabší kriminálka.

M3GAN (2022)

Jak jsem byl natesten, tak jsem byl zklaman, pribeh je jako kazdy jiny s podobny umelaky. Zlatej Chucky. :-)

Náš vůdce (2008) odpad!

Těšil jsem se na film typu Experiment, to co se mi dostalo byla naprosto nudná zhovadilost s ještě zhovadilejšími a trapnými postavami. Několikrát jsem se opravdu styděl, že jsem si vůbec takovou trapárnu pořídil.

The Sadness (2021)

spousta krve, kašlajících nakažených, znásilnění, hnisu a sprostých slov. Žádná atmosféra, primitivní scénář, hrozné a ani ne vtipné dialogy, špatní herci, a ještě horší postavy, z nichž vám žádná nepřilne. Odpad nedávám za snahu připravit gore co nejkrvavějšï, jinak je fim zralej na odpad. Hodnocení zde neodpovídá a nerozumim mu.

Čtvrtý druh (2009)

K filmu jsem se po několika letech od premiery vrátil a dobře si pamatuji, že jsem z filmu byl nadšen, ted s odstupem nekolika let nechápu čím mě snímek zaujal. I když je Mila moje oblíbená, tak musím konstatovat, že tahle role jí nesedla. Po hodině a půl mě i dost unanovalo poslouchat to hysterické ječení a hýkání všech přítomných. Jsem sice rád že jsem se k filmu vrátil,ale odázím zklamán pro tentokrát.

Venuše (2022)

No film jsem si pořídil na skvělé doporuční,ale žádná hitparáda se nekonala. Příběh je nudný, dlouhý, táhlý. Obšas jsem nechápal dialogy mezi postavami, herecké výkony byly žalostné. Na, to že jsem se díval včera si z filmu bohužel vybavim jen pár střípků. Není to něco, na co si za týden vzpomenu. Boužel tentokrát Španělsko dost zklamalo.

Věc: Počátek (2011)

Rozhodně slabší než předchůdce, to je bez diskuze, ale v zásadě vůbec ne špatný. Mně to bavilo a až na pár nelogických kiksů, které jsou již popsaný v jiných komentářích za mě překvapivě velmi povedený, příště ještě zapracovat na efektech, který nebudou do očí bijící.

Potvora (2017)

Příběhově velmí slabé, když srovnám s pozdějším Speak no evil od toho samého režiséra. Ale každý se nějak vyvíjíme a v životě někam dostáváme. Doufám, že se Christian Tafdrup chystá ještě na nějakou pořádnou nálož, tenhle režisér má obrovský potenciál a umí překvapit.

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Tohle je naprostý filmový skvost, z filmu vychází čistá deprese a nepochopení. Viděno minimálně 20x během jednoho roku a pokaždé jen zírám. Hercům velké bravo, takhle se má hrát a takhle se to má dělat. Česká filmová tvorba, opravdu momenálně jedna z nejhorších na celém světě, by si právě zde měla brát příklady. Ani ne tak ze scénáře,ale hlavně z toho, co je ukolem filmového herce. Zbavte se všech Prachařů, Macháčků, Kotků, Mádlů, a obsazujte lidi, kteří to umí a mají nadání.

Úsměv (2022)

Perfektní film, který osobně považuji za nejlepší horor roku 2022. Svým způsobem mi silně připomínal Stáhni mě do pekla od Sama Raimiho z roku 2009. Neskutečný herecký koncert Sosie Bacon, kterou jsem do té doby neznal. Tahle dáma má našlápnuto na solidní hereckou kariéru.