Barbar (2022)

Zacatek opravu navnadil, myslim do konce cela prvni tretina, ale pote se z filmu stala neskutecne trapna sracka. Chvili jsem uvazoval dat az 3 hvezdy,ale ne, po tomhle konci bych nejradsi dal odpad. Filmu zachranuje par svetlych scen a celkem dustojna zacatecni atmosfera. Co to melo byt s tim kojenim, proc sakra? Korunu vsemu nandaly radoby vtipne sceny ( shozeni holky ze strechy apod., nehodily se tam). Tak budu chci stavej na atmosfere hororoveho filmu nebo na trapnych vtipech. Oboji u tohohle zanru proste nejde.

Leviathan (1989)

Hrozná gumová a nudná blbost :-).

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

No tvl, odporná, nechutná, komoušská agitka k poblití. Ty soudružský žvásty bylo asi to nejhorší z celýho seroše. Zlatá žena za pultem. Mám moc rád Vladimíra Menšíka,ale z jakýho důvodu kejvnul na tuhle slizksou nechuťárnu nepochopim. U dalších herců mě to zas tak nepřekvapuje, idiotskej Hartl apod...

Nefarious (2023)

Většinou nemám rád náboženský žvásty ve filmy, a že tady jich bylo. Nicméně tu tak nějak zafungovala atmoška a z Edwarda šel docela strach, konec by spíš takovž sentimentální,ale tak nějak si o tom ten film i říkal. Za mě příjemný překvapení. Did you miss me James? :-)

Mladý Sherlock Holmes (1985)

Jako dítě jsem na filmu byl v kině, tenkrát snad ještě za komunistů. V tý době jsem z těch triků nespal film jsem bral spíš jako horor. Od té doby jsem ho neviděl a včera jsem měl opět tu možnost po téměř 30 ti letech. Film je opět špatně přeložen,ale jestli budu brát český překlad, tak to opravdová hrůza byla. V tomhle případě odmítám hodnotit jako když jsem film viděl napoprvé, i když to někdy dělam. Ve filmu je kromě celkem pěkných triků špatně snad úplně všechno.

Liga výjimečných (2003)

Ve svy dobe konkurence Marvelu, Sean Connery ve svem pokrocilem veku predvadi neuveritelny veci a je to stale ten prijemny sympatak. Filmove triky, co si budem povidat, v dnesni dobe byl je i kapesni nintento strcilo do kapsy,ale rozhodne neurazi (teda mozna az na zaverecnou bitvu dvou obru, kdy mi sem tam cukal koutek..). Na kazdy pad tenhle film nakopl karieru Richarda Roxburgha, ktery si v nasledujicic roce zahral jednu z hlavnich rolich ve Van Helsingovi, kde si mezi jinyma hereckami nasel svoji budouci pichavku.

Infinity Pool (2023)

Nicim nevycnivajici mysteriozni film. Zacatek me natesil a do cely poloviny filmu jsem sledoval se zajmem a zaujetim. Pote me film zacal nudit a konec uz jsem da se rict ani moc nevnimal. Zaujala me herecka Mia Goth v jedne z hlavnich rolich. Libil se mi jeji vykon a celkove vystupovani, za ni tedy ty 2 hvezdy.

Ben (1972)

Tenhle film mi smrdel na flashce nejakych 15 let a ted po jeho shlednuti jsem zjistil, ze mi tam nesmrdel tak dlouho bezduvodne. Divnej kluk, kterej se porad mazli se smradlavou krysou, umirajici hasici, kdyz na ne nekdo hodi z dalky jednu krysu. Tohle fakt ne, odpad nedavam jenom za finalni skladbu od Michaela Jacksona. Hroznej film a musel byt hroznej i na svoji dobu.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

No tohle se moc nepovedlo, a ani nijak exkluzivni digitalni efekty nebyly na poradu dne, ono vsechno tak nejak bylo pretazeny z jednicky. Woody Harrelson byl bidnej az trapnej, skoda, docela jsem si pral videt Venoma jeste jednou a jeste lepsiho. Nic z toho se ale nekonalo.

Vřískot 6 (2023)

Vazne se z tyhle serie da jeste neco vyzdimat? Aspon par kapek? Krome celkem solidniho gore je filmu spis k smichu.Uz po nekolikate hovadske chovani vsech akteru, kterym nejde o to se zachranit,ale spis o to, jak chcipnout tou nejbrutalnejsi smrti. Ghostface mohl klidne sedet doma na gauci a pockat az mu ty blbecci sami prilezou domu pod kudlu, aspon na me to tak pusobilo. Opakovanej vtip ale uz neni vtipem, doufam, ze se dalsiho pokracovani nedockam.