Matky na tahu (2016)

Myslím že v rámci žánru velmi povedená záležitost. Jak Mila Kunis tak Kathryn Hahn i Kristen Bell spolu s hlavní záporačkou jíž zahrála Christina Applegate předvádí velmi dobrý výkon. Výborná komedie.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Opět se potvrzuje, že pokud je fekální humor omezen na únosnou míru tak může být i velmi trefný ;-). Nicméně o tomhle ten film není. Postavy hláškují, dělají ksichty ( Jim Carrey speciálně :-) ), vtipné scénky fungují ve většině případů velmi dobře a člověk se výborně baví. Měl sem trochu strach z tohoto pokračování, ale konalo se milé překvapení ;-).

Flaman (2013) (seriál)

Flaman krásně dokazuje vzrůstající oblibu a především kvalitu webových a nízkorozpočtových seriálů, které vsázejí na vtip a originalitu. Ani jeden z aspektů v tomto seriálu nechybí. Vše je podtrženo velmi dobrým výkonem herců ( hlavně parta "nerdů" je zahraná dokonale :-) ). Jednotlivé díly mají samozřejmě kolísající kvalitu, ale jednoznačně si drží svůj kvalitní standard. Mám za sebou několik dílů a pořád mě Flaman baví, navíc těmto typům seriálu fandím.Velmi zábavná podívaná kterou můžu bez výčitek jednoznačně doporučit ;-).

Within Temptation & The Metropole Orchestra: Black Symphony (2008) (koncert)

Naprosto úžasný koncert. Jenom poznámka. Poslouchat tohle na 5-ti plastových pidisatelitech se "subwooferem" je hudební zločin ( Domácí kina nezvládají hudbu dobře ). Připojte si pořádné stereo ( 2.0 ), nebo dobrá sluchátka a užijte si toto mistrovské dílo.

Zkažená mládež (2007)

Hodně syrově podaná realita. Filmové nedostatky hravě vynahradí celková atmosféra filmu díky které vám bude vřít krev v těle a především vás donutí se nad tématem zamyslet..

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Vydávat toto za "kouzla naživo" s "náhodnými kolemjdoucími" to chce hooodně velkou odvahu. Protože uvěřitelnost je na bodě nula.

Everwood (2002) (seriál)

Mám za sebou teprve dvě série ( a část třetí ) a musím uznat že mě Everwood velice překvapil. Nejsem typ který má tyhle seriály rád. Nejspíš si pod pojmem seriál ze života reflexivně vybavím ordinaci a podobné patvary převážně české "produkce", ale Everwood je jiný. Hlavně výkony herců jsou na velmi dobré úrovni a já neměl problém uvěřit jim většinu problémů jejich postav a dokonce sem si uvědomil že do podobných situací se já nebo lidé okolo mě dostávají také ( Samozřejmě ne do všech ). Everwood kráčí po tenké hranici mezi skutečnými příběhy ( Samozřejmě trochu zidealizovanými ) a kýčovitým sentimentem. Podle mě se mu ale daří velice dobře vyvažovat. Dialogy nejsou hloupé a kolikrát donutí aby se nad sebou zamyslel i divák. Co je ale především u takového typu seriálu vynikající že má celkem slušnou kadenci velmi dobrých hlášek. EDIT: Po shlédnutí zbytku seriálu musím snížit hodnocení. Bohužel, ale postavy se začínají chovat naprosto nelogicky a děj v poslední části třetí série ( asi po 17 díle ) a v celé čtvrté sérii prakticky neexistuje, ale i tak je Everwood nadprůměrným rodinným seriálem.

TRON: Legacy 3D (2010)

Na 125 minut sem oněměl.Film má naprosto fantasticky úžasnou vizuální stránku a k tomu kvalitní příběh s velmi dobrým soundtrackem. Nemám co víc bych dodal.

Transformers 3 (2011)

Po druhém shlédnutí filmu musím svoje hodnocení celkem zásadně změnit. Nikdy ve mě jakýkoliv film, který sem viděl 2x nezanechal tak rozdílné pocity. Po prvním shlédnutí se mi film hooodně nelíbil, ale potom sem si jej pustil při další příležitosti a docela mě překvapilo jak se celkový dojem liší. Ve filmu se najde pár infantilních a trapných scének, ale dají se s nadhledem přejít. Scénu kde autoboti pomáhají USA proti Íránské armádě sem taky zrovna dvakrát "nežral", ale jinak se jedná o příjemný akční film, který oslní parádními efekty a dobrými akčními scénami, ovšem co se týče příběhu žádný terno tento film není. Také je zajímavé že při druhém shlédnutí sem nezaznamenal výrazně nudnější moment, přitom při prvním shlédnutí mi nudná připadla půlka filmu. Po druhém shlédnutí musím říct že sem nebyl ani zklamanej, ale ani nijak oslněnej. Vlastně sem dostal to co se dalo čekat a to sice špičkové efekty, výborně natočené bojové scény doprovázené průměrným ( někdy trochu pokulhávajícím ) příběhem. Na dvojku a na jedničku to ovšem podle mě nemá.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

První část filmu ( nevim přesně kolik minut ) mi přišla sem tam lehce utahaná, ale pak nastoupila druhá a já se výborně bavil. O Hlášky nebyla nouze, souboje byly pěkně natočené a část příběhu s mořskými panami se mi velmi líbila. Herci podali podle mě dobrý výkon a společně se štábem nám naservírovali pěknou porci dobré zábavy. Hudba Hanse Zimmera opět dokonalá. Chápu že někdo má odlišný názor a že někomu se film nemusí líbit, ale někteří by se při psaní rádoby chytráckých komentářů měli zamyslet jestli si nehrajou na něco co nejsou. Dal bych za 4, ale vzhledem k některým hodnocením jednu hvězdu přihodím.