Fanoušci (2009)

Pro fanoušky Star Wars povinnost :)

Melancholie (2011)

Tento k uzívání se nudný patos fűhrera Von Triera zachraňuje před odpadem pouze hezká tvářička Kirsten Dunst.

Super (2010)

Super je prostě super :)) 75%

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

animák, komedie, horor a porno v jednom...no kdo by odolal? Snad jen zastydlí fanoušci Patyzóna a ortodoxní katolíci! 80%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hodnocení po první sérii - 4*. Jak už tak bývá zvykem u seriálů HBO a na kabelovkach celkově, nějakou dobu trvá, než se seriál rozjede, někdy to trvá celou sérii, někdy pár dílů, ale kdo tohle vydrží, tak se pak dočká zasloužené kvality (Mad Men, True Blood, Sopranos, Weeds, Californication atd. jsou toho důkazem) Tady se prvních cca 5 dílů nic převratného neděje a od usnutí zadrží diváka skvělé herecké výkony, zajímavé dialogy (ještě, aby ne, vezmeme-li v potaz, že se jedná prakticky o konverzační drama pouze zasazené do fantasy světa s mytologií o níž toho víme pramálo), pěkné kulisy a výprava. V druhé polovině první série se karty zajímavě rozdají a je se na co dívat i po stránce dějové, ale počítám s tím, že první série byla pouze takový předkrm a v dalších sériích se to rozjede naplno, jak už je u HBO zvykem. Prozatím místní přehypované hodnocení musím krotit na 75%

Dům tisíce mrtvol (2003)

Ne tak poetické jako Vyvrženci pekla, zato více art! Tentokrát na konci bohužel bez kapesníku :( Nu nic, alespon jsem si oblíbil svého zubaře, který mi najednou přijde jako mírumilovný člověk. 75%

Vyvrženci pekla (2005)

Poetický art snímek známého romantika Roba Zombieho o těch skutečných rodinných hodnotách a pravé rodinné soudržnosti. A kdo by na konci neuronil slzu? 90%

Tenkrát v Mexiku (2003)

Slabší odvar Desperada, kdy pořád čekáte kdy se to rozjede a ono pořád nic, takovou tu stylovou atmosféru Desperada či Od Úsvitu do soumraku dokáže Rodriguez vytvořit pouze při nějakých scénách, ale není schopen ji udržet po celý film, takže je to takové nevyrovnané, pár minut se skvěle bavíte a pak pár minut zíváte. A je tady zbytečně moc postav a okecávaček kolem. 65%

Jonah Hex (2010)

Tak co tady máme...hláškujícího drsoně toužícího po pomstě s dírou v hubě J.Brolina, konkubínu Megan Fox, která to umí s noži a pistolemi a je škoda, že nám neukázala jak to umí v posteli, přicmrndávače Fassbendera a ničemného teroristu Malkoviche, dále je tady nářezový soundtrack od Mastodon, neznámý režisér, který umí vytvořit stylovou cool adaptaci komixu s pěknými efekty a krásná rychle ubíhající 80. minutová stopáž. Já se bavil! 75%