• Pohádka
  • Romantický

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Originální, nádherná pohádka ve všech směrech! Jedinečná. Jiná. Nedovedu si představit jiné herecké obsazení, všichni ve svých rolích úžasní! Poděkování patří všem, kteří se na této pohádce podíleli. Denička a Bezejmenný jsou nádherné hvězdy. :) T. Ramba jako Denička - troufám si říct, že se jedná o její osudovou roli (protože - ,,Láska je."). Díky čisté a pravé lásce záříš. V. Kotek jako venkovský učitel Václav předčí kdejakého prince. :) Hvězdy této pohádce opravdu přály. :)

Velký (1988)

Nezapomenutelný film, dle mého nejlepší herecký výkon Toma Hankse!

Trosečník (2000)

Jedna z životních rolí Toma Hankse, naprosto úchvatný herecký výkon! Snímek dělá speciálním i Wilson a závěrečná scéna.

Life in a Year (2020)

Life in a Year je hodně emotivní snímek, dojemný... Cara je ve své roli velice přesvědčivá, originální a zajímavě krásná ve všech podobách. Malý ježeček jako mazlíček dodává filmu roztomilý prvek. :) Ještě jedno?

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná (2020)

Stejně jako jednička, i pokračování na vás dýchne vánoční atmosférou, na diváka se přenese příjemný pocit. Vanessa v trojroli excelentní, klobouk dolů. Velice oceňuji, že herecké obsazení je stejné jako v jedničce. Postava Fiony vnesla do filmu svěží vítr spolu s dávkou komičnosti. :)

After: Přiznání (2020)

Velmi pěkné pokračování, spokojenost! Hlavní postavy prochází vývojem a bojují sami se sebou, se svou minulostí. Jakým způsobem dokáže vztah ovlivnit toho druhého... Tessa má větší sebevědomí, Hardin ukazuje i svoji něžnou povahu. Team Hessa. :)

LOVEní (2019)

Příjemná podívaná. :)

Emily in Paris (2020) (seriál)

Nádherný seriál! Ten příběh, kostýmy, soundtrack.... herecké obsazení úžasné, krásná herecká synergie. Lily Collins mám čím dál víc ráda, skvělá herečka. Ten vztahový propletenec mě baví, ale osobně fandím Emily a Gabrielovi. Poslední díl doslova volá po pokračování, tak snad se dočkáme. :)

Enola Holmesová (2020)

Geniálně dokonalý! Ta komunikace Enoly s divákem je báječná. Originální, jedinečné, šmrncovní. Dobrodružství, místy vtipné, místy napínavé. Lepší herecké obsazení si nedovedu představit! Sam Claflin je prostě PAN HEREC, naprosto uvěřitelný herecký výkon. Millie Bobby Brown přirozená, skvostná. A Henry Cavill jako Sherlock Holmes? Toho jsem si zamilovala! :) Příběh, kostýmy, lokace..... umělecké dílo! Pokračování bych velice uvítala. Kdo ví? :) Barboře Vrbové děkuji za titulky. :)

To zařídíme (2018)

Skvělý, ústřední dvojice velice sympatická. Místy jsem se zasmála, na relax ideální volba. :)