• Pohádka
  • Romantický

High Strung (2016)

Podmanivé souznění tance a hudby, nasycené procítěností, precizností, romantikou. Bezchybné. Tento snímek se dere na první příčku co se týče mého osobního seznamu nej tanečních filmů, což o něčem svědčí. Zážitek. Jsem ráda, že si mě tento film našel. A díky za titulky Dever!

Velký dar (2017)

Maličká Mckenna září a hádám jí úspěšnou budoucnost. Spolu s Chrisem tvořili úžasné duo, kterému jsem věřila všechny emoce a hlavně....cítila jsem je, přenesly se na mě. Děj jako takový ničím zvlášť neoslní, ale celkově velmi pěkná podívaná. :-)

Daleko od hlučícího davu (2015)

Nemám co vytknout. Nádherná podívaná, pořádný kus odvedené poctivé práce, excelentní herecké výkony, výjimečný příběh. A ta hudba..... prostě dokonalost.

Všechno úplně všechno (2017)

Milá letní podívaná.... každý si z filmu může odnést to své....já si odnesla vyčištěnou hlavu a dobrou náladu.

Všechno nebo nic (2017)

Vtipné, ze života. Herecké obsazení se povedlo a člověk se krásně odreagoval, takže za mě plný počet.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Vcelku obstojné pokračování, na odreagování ideál, ale co se týče příběhu, kouzlo si pro mě zachovaly předešlé díly.... nyní mám pocit trochu natahované nitě....

Anděl Páně 2 (2016)

Herecký koncert, Ivan Trojan s Jiřím Dvořákem parádní dvojka, která se dokonale doplňuje, reagují na sebe a radost pohledět. Z celkového pohledu milá podívaná, která v sobě obsahuje krásnou energii a poselství. Dávám plný počet bez mrknutí oka, skvělá práce všech!

Bezva ženská na krku (2016)

Bravo! Tenhle film má šťávu a říz, opravdu skvělý český počin s úžasným hereckým obsazením. Získal si mě na první dobrou. Petra Hřebíčková je krásná žena a hlavní role ji vyloženě sedla, stejně tak milý Ondřej Vetchý, spolu s Miroslavem Táborským. Takové filmy jsou třeba, pro odreagování se od těžkostí a stresů, pro dobrou náladu a odpočinek. Tleskám všem, kdo se podíleli na tomto filmu, je fakt bezva. Vřele doporučuji!