V cizí kůži (2011)

Výborná komedie, několikrát sem umíral smíchy, a na to, že je to komedie, která má téměř dvě hodiny, tak sem se celou dobu skvěle bavil.

Ať vejde ten pravý (2008) odpad!

Famózní film.Fantastický závěr. Neuvěřitelný soundtrack.To si děláte prdel ne?Takovou píčovinu sem dlouho neviděl.Horor?romantický?mysteriózní?ani jednoho sem si tam teda nevšiml. 1 hodinu 50 minut totální debilní posraný nudy. Angličtina herců, byla na úrovní školáka v pátý třídě základní školy. Proč veškerý scény, kde se něco dělo, tak byly buď z takový dálky, že nic nebylo vidět, neby byly ustřihnutý, a nebo se děli ve vodě, a pak tam záhadně ležely 4 mrtvoly?no prostě píčovina, kdyby to bylo v survivoru, tak bych řekl kmen promluvil, opusťte okamžitě ostrov.

Ti druzí (2001)

Celý film sem byl napjaný, jak to vlastně zkončí a díky dobrýmu napětí sem stále čekal, jak to dopadne, super, a jak to jako dopadlo?nepochopil sem skoro nic. Byla teda Kidman s dětmi mrtvá nebo ne?pokud byli mrtvý, tak proč neměli před domem náhrobky jako jejich sluhové?a pokud tam bydleli už nějaký čas, tak si jako těch náhrobku nevšimli, když byli asi tak 20 metrů od hlavního vchodu?Kdo jako byli ty lidi na konci u stolu?ty byli mrtvý nebo ne?Mluvilo se tam o udusení dětí, a kdy je jako udusila?Když to porovnám s Orphanem, který mi přijde v nečem podobný, kde sem taky celou dobu nevěděl která bije, ale u konce bylo jasný vysvětlení všech věcí, tady se nic takového nestalo, škoda, docela rád bych to věděl.

Posedlá démonem (2006) odpad!

Prvních 20 minut se pinkala furt stejná melodie na piano, která mě už po minutě totálně srala, když se něco dělo, tak to bylo řešeno třesením kamery?co to jako je?a na konci vlastně z filmu vzniklo to, že je úplně o ničem.

Warrior (2011)

Kurevsky dobrej film. Nejdřív Moneyball a teď tohle.

Černá labuť (2010)

Balet a jakýkoliv tancování moc nemusim, ale tohle se mi vyjimečně líbilo, Porman si asi mákla, dobrej film.

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Další debilita o vaření, tentokrát s tak debilně nagelovaným "kuchařem", až to pěkný neni.

VALL-I (2008)

Krásnej Wall-i, skoro to i dohnalo mýho oblíbence Hledá se Nemo, ale na něj prostě nic nemá, ale i tak je to jeden z těch nejlepších animovanejch filmů.