• Thriller

Fargo (1996)

86%? Proboha za co? Já dávám jednu hvězdičku za velmi kvalitní hudební doprovod, ta druhá hvězda za občasný dobrý černý humor. Nevidím žádný důvod dát tomuhle filmu alespoň průměrné hodnocení. Od poloviny filmu jsem se dost nudil a čekal až to skončí. Žádný dojem to ve mně nezanechalo. Velké zklamání.

Neviditelné zlo (2006)

Opravdu něco strašného. Extrémně stupidní samoúčelná vyvražďovačka. Jediné co hodnotím kladně je prostředí zchátralého hotelu ve stylu Art deco. To jediné se mi líbilo, jinak hrůza.

Clona (2008)

Má to dost slaboučkou atmosféru, leknul jsem se všehovšudy jen jednou, ale určitým způsobem to zachraňuje na horor slušný příběh, jehož závěrečné rozuzlení mě opravdu překvapilo a potěšilo.

Patologie (2008)

Na to aby to byl dobrý film to bylo až moc nechutné a zvrácené. Děj je slabý a dost se táhne. 2,5*

Tajemství starého hotelu (2011)

Hmm, čekal jsem hodně a snad jsem to i dostal. Do poloviny filmu je to spíš odlehčená komedie s nečekaně sympatickým duem v ústředních rolích. V druhé polovině vám však film naservíruje momenty, při kterých jsem pociťoval opravdu nepříjemné pocity. Celkově to je hodně zvláštní horor. Lekačky fungují, atmosféra místy výborná, retro styl vyprávění, hodně dobrý hudební doprovod...je to jiné než všechno ostatní, jen těžko zaměnitelné, originálně pojaté, z hlavy to jen tak nevymažete...asi proto dávám tak vysoké hodnocení. Jedinou větší výtku bych měl k příběhové linii, která nemusela být špatná, ale v průběhu filmu tak nějak zapadla...Každopádně příjemné překvapení, které by žádnému fanouškovi hororů nemělo uniknout. Těm ostatním toho snímek asi moc nenabídne. 75%

Láska na druhý pohled (2009)

Další snadno zaměnitelná romantická komedie, kdy už v prvních minutách víte, jak to skončí a co všechno můžete očekávat. Aniston je na tomhle asi to nejlepší, jinak celkem slabota. To vyvrcholení dramatické linie filmu (proslov na podiu) byl pak vyloženě trapný.

Intimní past (2011)

Po vizuální stránce je to hodně vydařený thriller, škoda že je místy trochu přitažený za vlasy a některým pasážím chybí větší spád. Trochu mi to připomínalo film "Někdo se dívá" s Sharon Stone, i když tenhle snímek je podle mě o kapku lepší.

Správci osudu (2011)

Celý ten spolek "pánů v kloboucích" mi přišel místy docela trapný a jejich hluboké úvahy o ničem na mě nezabíraly. Ale tak jinak se to dalo, i když jsem čekal víc.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Nestává se tak často, aby se zde nějaká parodie mohla pyšnit červeným profilem, takže jsem čekal supr oddych, ale teda nic moc. Zásmál jsem se jen párkrát, a to zde navíc bylo zparodováno dost mých oblíbených filmů, které znám dobře. Slabé. Nejzábavnější parodie je pro mě stále série Scary Movie s Annou Faris.