Sociální síť (2010)

Film o založení sociálnej siete facebook, ktorá má úspech po celom svete a každý deň sa tam registrujú noví a noví ľudia. Film ukazuje ako vlastne celý FB vznikol a ako sa z mladého priemerného študenta Marka Zuckerberga, stal najznámejší a najbohatší človek. Film má približne vyše dvoch hodín a miestami ma nudil keby bol skrátený na hodinu a pol bolo by to asi lepšie, ale aj bez toho ho hodnotím kladne.

Miley Cyrus in London: Live at the O2 (2010) (koncert)

Určite najlepší koncert aký som od Miley videla! Dokumentárne vstupy medzi piesňami bol perfektný nápad a Miley sa tak trochu priblížila divákom a predstavila samu seba ako človeka. Skvelý spev, efekty a kostýmy, ktoré striedala ako na bežiacom páse. Ďalej nádherné choreografie- jednoducho prepracovaný koncert do ktorého sa úplne vložila. Najviac sa mi páčili asi piesne When I look at you a Fly on the wall, ale ani na ostatok koncertu sa nedá povedať krivé slovo proste pecka! A ešte k tým odpadovým hodnoteniam? Keď má niekto predsudky tak ich nezmení ani keby sa tam pokrájala na kúsky. Naozaj obdivujem tých, ktorí ju neznášajú a pozrú si to len, aby mohli dať odpad (ak si to samozrejme vôbec pozrú).

Poslední píseň (2010)

The last song je skutočne nádherný film, ktorý vyjadruje nielen vzťah medzi dvoma mladými ľuďmi, ale aj pevný vzťah medzi rodičom a dieťaťom. Myslím, že film dokáže osloviť všetky generácie nehovoriac o skvelých hereckých výkonoch. Miley Cyrus sa predviedla v postave Ronnie mladej rebelujúcej tínedžerky a dokázala, že vie zahrať aj niečo iné než Hannah Montanu v blonďavej parochni a že si zaslúži naozaj titul herečka. Film je sprevádzaný nádhernou podľa mňa dobre vybranou hudbou a určite stojí za to si ho pozrieť. Po jeho pozretí som si uvedomila veľa vecí, ktoré si treba vážiť.

Hannah Montana (2009)

Priemerný film pre dospievajúcich, ktorý má slabé hodnotenie len preto že sú tam dve slová: Hannah Montana. Niektorí ani film nevideli a už ho ,,odsúdili“. Myslím, že by mali hodnotiť najmä tí pre ktorých je tento film určený. Je jasné, že dospelého človeka tak neosloví ako dospievajúce dieťa. Možno sme prejedení Hannah Montany, ktorej tvár je takmer všade, ale to nie je dôvod hodnotiť niečo čo sme nevideli alebo nedopozerali. Určite si zaslúži aspoň tie 2-3 hviezdičky tak ako ostatné filmy pre dospievajúcich. Som si istá, že keby to nemalo názov Hannah Montana určite by to malo vyššie hodnotenie. Hannah Montana je idol a senzácia dnešných detí a to, že film bude mať takéto hodnotenie na tom nič nezmení. V seriáli tak ako aj vo filme je pointa, ktorá mladému divákovi ukazuje správnosť rozhodnutí a dôležitosť priateľstva a rodiny a najmä túžbu ísť za svojim snom.