Vrahouni (2010)

Prišlo mi to ako nevydarená verzia Pan a pani Smithovci. Bolo tam až príliš veľa miest kde ma film nudil. Všetky akčné scény boli skôr trápne ako akčné alebo vtipné. Jediné čo mi prišlo zaujímavé bol Ashton Kutcher na začiatku filmu, ale tak videla som aj horšie filmy.

Karate Kid (2010)

S filmom som bola spokojná nad mieru asi preto, že som od toho veľa nečakala. Malý Jaden má herectvo v krvi a keď bude takto pokračovať bude z neho dobrý herec. Nehovoriac o dobrom kung -fu, ktoré predviedol ako Jaden tak i skvelý Jackie Chan. Vo filme sa odohrávala začínajúca ,,decká“ láska čo bolo v celkom milé. Bol tam príbeh, bolesť, humor. Film mal krásnu pointu nie vždy ide o to ,,nakopať niekomu prdel“ , ale o vzájomnú úctu voči druhému človeku a bolo ukázané, že nenávisťou nič človek nedosiahne. Tiež sa mi páčil sountrack k filmu: Never say never.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Nesledujem to tak to nejdem hodnotiť ako odpad ani nijak inak. Veľa ľudí je na to namotaných a výnimkou nie je ani naša rodina. Ospevujú to ako si v Turecku vážia jeden druhého a podobne. Ale predsa ked sem tam idem okolo televízora alebo vidím ukážky tak fakt neviem čo je na tom také zaujímavé?! Obyčajný seriál a všetci si myslia, že takto to tam funguje a sú k sebe takí tolerantní...ale úprimne keby sa tam takto žena správala k mužovi ako šeherezáda k Onurovi tak by po nej nechodil s ospravedlňovaním, ale by ju rovno vykopol z domu. A len počúvam, že všetky slovenské seriály sú kravina len Tisíc a jedna noc je úžasná. V podstate pravda, že niektoré slovenské seriály sú neni vychytané a nie sú nič moc. Ale aspoň je tam kus pravdy a reálne problémy nie ako Tisíc a jedna noc všetko krásne a ružové!

Rande v Římě (2010)

Nie je to extra dielo, ale film ma celkom pobavil. Skrátka romantická komédia v ktorej je humor, chaos, ale tiež trpká bolesť človeka, ktorý sa bojí znova uveriť v lásku.

Greta (2009)

Hilary Duff mám rada a toto bol prvý film, ktorý som s ňou videla kde nemá vzhľad úplného neviniatka. Greta bola 17 ročné dievča, ktoré chcelo spáchať samovraždu. Bolo vidieť, že je vo vnútri veľmi zranená a nevyrovnaná so smrťou jej otca, ktorý tiež spáchal samovraždu. Snažila sa stiahnuť na seba pozornosť rebelovaním a nepríjemným správaním voči ostatným. Počas celého filmu má pri seba malý zošitok ako keby denník do ktorého všetko zaznamenáva. Na konci filmu ho nechá v mori čo mi prišlo akoby tam spolu s ním nechala svoje staré ja, svoju bolesť a rozhodne sa dať životu novú šancu.

Prokletý ostrov (2010)

Film ma od začiatku bavil bolo v ňom napätie i príbeh, ale ten koniec...vôbec som nepochopila či tam prišiel ako blázon alebo sa z neho ten blázon stal. Takže ak nepochopíte koniec je vlasne celý film nanič. Tri hviezdičky dávam za Leonardov skvelý herecký výkon opäť presvečil, že je to pán herec.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Nie som nejaká Bieber fanynka, ale film ma príjemne prekvapil. Čakala som, že to bude niečo horšie. Vo filme je pekne ukázané ako Justin začínal a že to bola naozaj jeho tvrdá práca. Od malého chlapčeka až po tínedžera po ktorom šalejú davy. Vo filme je vidieť, že hudbu naozaj miluje a chce s ňou pracovať po celý život. Hodnotenie je znova dosť neférové a to len preto, že je to ,,Bieber.“ Zvláštne lebo keď sa začali na youtube objavovať jeho prvé nahrávky a domáce klipy boli pod nimi komentáre aký ma talent a podobne. A zrazu sa stal populárny a už je to len umelo vytvorený chalan bez talentu a jeho úspech je založený na imidži. Tak o čom to potom je? Ak by naozaj nemal ani štipku talentu nemal by tam čo robiť. Všetko to vyžaduje tvrdú prácu a najmä v takom mladom veku keď ste neustále podceňovaní. Neustále cvičiť spev, učiť sa choreografie a kopu ďalších vecí. Nepoznám všetky jeho pesničky, nemám jeho plagáty na stene a nie som z neho mimo. Úprimne páčia sa mi od neho 3 pesničky a jeho hudba nie je na môj štýl, ale neodsudzujem ho. Film je dobre spracovaný a celkom sa mi páčil.

Bratislavafilm (2009) odpad!

Ak si niekto nemyslí, že slováci sú hovadá tak po pozretí filmu si to bude myslieť určite. O čo išlo predviesť sa svetu?! Samé nadávky, násilie a príbeh zameraný na nejakých pubertálnych ,,chlapcov", ktorí chudáčikovia nemôžu za to, že vyrastajú v krutej Bratislave a musia sa jej prispôsobiť inak by neprežili. Pravdu povediac čakala som od toho trochu viac....

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Posledný diel nádherne zakončil všetky časti. Bolo tam kopu emotívnych scén pri ktorých so mala slzy na krajíčku. Vo filme bol ukončený dlhodobý boj dobra nad zlom a zobrazená dôležitosť priateľstva a lásky. Samozrejme netreba prehliadnuť dlhoročné skvelé herecké výkony, ktoré si zaslúžia obdiv. Po skončení filmu som zostala sedieť chvíľu v kine a premýšľala- skončilo sa predsa niečo na čom som vyrastala.

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Film pre mladých o vzniku vymyslenej skupiny Lemonade Mouth. Film je podľa mňa taký fajn priemerný. Páči sa mi na ňom najmä to, že sa tam všelijako nemotajú vzťahy a je naozaj viac menej o skupine, ale zároveň hovorí o rôznych životných situáciách týchto mladých začínajúcich hudobníkov. Hudba vo filme celkom ujde proste film do pohody.