• Rodinný
  • Pohádka

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Nikdy více již tento typ filmů nechci vidět!!!!!!!Nikdy

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Je to sice nehorázná pitomina , ale právě tento typ nehorázných pitomin já miluju , a tudíž miluju i Jaroslava Sypala , který byl v roli Vaška Hrušky opravdu dobrej.Je tu spousta dobrejch scén , jako například ten teplouš v podání Libora Baselidese , když olizuje Václava Mareše ...... 100%

Velké sedlo (1986) (seriál)

No nikterak vrcholné dílo to teda není , ale rozhodně je to lepší , než ty slátaniny , co se točí dnes. 3* si to určitě zaslouží.

Spalovač mrtvol (1968)

Chci to vidět ještě jednou.Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Jeden z nejlepších českých seriálů všech dob , odehrávající se na jedné pátračce v Brně třicátých let. Je sice pravda , že třetí řada od paní režisérky Moskalykové už byla o něco slabší ale stejně si to 5 hvězdiček zaslouží.

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

Nebylo to tak špatné , dokonce si troufnu říci , že se jedná o průměrný český seriál.Některé povídky jsou špatné a jiné dobré ba až velmi dobré. Sladkých 50 %

Disturbia (2007)

Tento snímek mě doslova pohlitil.Klidně bych ho mohl vidět pořád dokolečka a dokolečka.

Mamma Mia! (2008) odpad!

Tento snímek si ani odpad nezaslouží , byla by to pro něho pokora , toto je megaextrasračka s velkým M. 0 %

Hledám dům holubí (1985)

Nenadchlo mě to . A to se mi většinou filmy od Věry Plívové - Šimkové líbí.

Blbý a blbější (1994)

Ano , je to debilní film , ale!!!! právě tento debilní snímek s ještě debilnějším scénářem mě opravdu nadchnul.Nejvíce mě dostala scéna na návštěvě , kdy Jeff Daniels má sračku , a posere celej záchod , při této scéně jsem myslel že umřu smíchy.A to nebyla jediná scéna , kde sem se válel smíchy. Doporučuji shlédnout . Celých 100 %.