• Rodinný
  • Pohádka

Čapkovy kapsy (2011) (seriál)

Na tyto povídky by měl Karel Čapek být hrdý . 100%

Láska z pasáže (1985)

Pan Jaroslav Soukup přeci jenom v 80.letech točil moc pěkné filmy , příkladem je i zde samotná Láska z pasáže , ve které režisér poukazuje na to , že přidat se k nějaké špatné partě si nese určité následky , zpočátku všechno v pohodě , ale potom? dost smutný závěr propojený poměrně slušnou písničkou Michala Davida , ( kterou osobně žeru ) , a když jí slyším . tak se mi vybaví jediné ( a myslím , že i ostatním , kteří tento film viděli ) smrt Lukáše Vaculíka alias Pavla Kříže ( jméno hlavního účastníka se mi dost líbilo a bylo zvoleno dobře ) . a to prostředí ve kterém se film odehrává je moc dobré ( pasáže , kluby , diskotéky + k tomu ještě dobrá muzika ) . Tomuto filmu nemám a ani nemůžu nic vytknout , protože to byla parádní 73 minutová jízda , která mě doslova pohltila.100%.PS: To , že je tam pár písniček neznamená , že celý film je muzikál!!!

Slunce, seno, erotika (1991)

Nemastné , neslané , pan Troška si nikdy nedá pokoj , už ani nevím kdy natočil film , a hned ho nepředělal na seriál. 1 * za Jiřího Lábuse.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Abych pravdu řekl , dívám se na to kvůli těm hláškám , a myslím si že pan Pohlreich to taky dělá jenom proto aby mohl ze sebe dělat machra , jakej to je borec , přitom si myslím že nikdy sám nic dobrýho neuvařil , ale naparuje se jako ........!

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Nemám slov , jak se panu Kachyňovi podařilo natočit takový krásný avšak velmi smutný film , při kterém málokomu neukápla slzička.Vůbec nejlepší film jaký znám....

I ve smrti sami (2004) (TV film)

Skvělý avšak dost smutný film , ve kterém zemřelo dost nevinných lidí.Klobouk dolů pane Klein..

Fandy, ó Fandy (1983)

Jeden z mála mých nejlepších filmů 80.let.Bohumil Starý a Ondra Vetchý zde excelují opravdu na 100 %.Vtipné , svižné , zkrátka co víc si přát .

Doktor od jezera hrochů (2010)

Pan Troška ze sebe dělá mistry nad mistry a pak to takto dopadá.U tohoto filmu jsem se místama příšerně nudil , a scéna s tím kousnutím do prdele je podle mě tragicky trapná , a je na ní zjevně založen celý film.Je sice pravda , že tam tak pár vydařených troškovských vtipů je , ale to tu hrůzu nezachrání.PS:Jaroslav Šmíd + Tereza Bebarová se do těchto rolích nehodili.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Vedle Arabely je to jeden z mých nejlepších seriálů všech dob , od dobrých a nezapomenutelných vtipů až po velmi dobré herecké obsazení od dětí až po dospělé.100%