Slon (2003)

Sledujeme obyčejný den několika obyčejných studentů na obyčejné americké střední škole, který se ovšem má zapsat do historie nevinnou krví. Dva pubescenti se jí totiž rozhodli vystřílet. Proč? Na to vám film odpověď nedá ani nemůže dát, protože ji nezná. Nikdo z živých ji už nezná. Kamera vás jen na něco málo přes hodinu promění v mouchu, která si v ten osudný den poletovala školní budovou a od všeho pochytila trochu, aby zas mohla v klidu letět dál. Bez jakýchkoliv emocí. Mouše jsou totiž nějací lidé ukradeni. Pokud tedy nejsou v dostatečném rozkladu.

Zatímco spíš (2011)

Jako horor to není, to nee.. ani thriller moc nee.. spíše psychologický snímek s kapkou černého humoru o jednom šáblým domovníkovi, co nedokáže být šťastný a tak ani nechce, aby lidé v jeho okolí byli šťastní. A čeho všeho dovede být schopen, obzvláště má-li klíče od všech bytů v domě.....?!

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Tv Nova nám opět a znova předvádí, že má opravdu nevídaný TALENT nejen na vyhledávání HLASŮ a FAKTORŮ, ale především porotců! Co kus, to skutečná SUPERSTAR! Vojtek, David, Rytmus a Rolincová se stávají svými vlastními karikaturami a já SOM STLAČIL tlačítko vypnout ten hnus!

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Znáte partičku? Tak ta je tohoto pořadu opravdu jen slabým odvárkem vařeným na dětském plastovém sporáčku. Bláznivý, ale stále sympatičtí herci zde předvádí tolik ze svého talentu a fantazie až se jednomu chce začít pochybovat, zda-li je to vše stále jen improvizace..Geniální!

Cesta (2009)

Tento film mi přišel obsahově dost prázdný. Asi tak prázdný, jak prázdný by byl život 10 let po apokalypse. Ale forma, ta je prostě úžasně depresivní. Přeživší otec se synem se plahočí spustošenou krajinou a zbytkami lidského světa odkudsi kamsi na jih s nadějí za lepším životem, páč ta přeci umírá poslední. Peníze neexistují, daleko cennější jsou funkční boty. A hlavně jídlo! Jakkékoliv. Temně krásná podívaná.

Brutal Relax (2010)

Vodníci existují a ty ze slaný vody jsou nejzlejší! Ještěže tu máme taky supertlustého cholerického hrdinu se superknírem, který jim vše zlé vrací stejnou měrou. A podle mně to pointu má: Účinnější a rychlejší terapií než se válet u móře, je se ze vzteku pořádně vymlátit! Vždyť mír a láska z pana Olivarese při závěrečných titulcích (doplněných exkluzivními fotografiemi z exkluzivní dovolené) přímo srší. Efekty dobrý (kosti křupou, krev stříká a srdce taky bilo na správným místě), souboje ubohý, jako sranda to je no, ale tak 2-3 minuty, ne čtvrt hodiny.

Experiment (2005) odpad!

Z tohoto hororu jsem si vzal ponaučení: Když se vám narodí mrtvý tele, nezoufejte, roztočte ho nad hlavou a švihněte s ním o zem, je tu velká naděje, že bude žít. Pokud ale den předtím, když bylo ještě vně, vykazovalo života až moc a při prohrabávání se v děloze gravidní matky vás pokousalo, zatočte a švihněte s ním raději znovu, pro jistotu o něco silněji a nejlépe o něco pěkně tvrdého a několikrát! To samé doporučuji udělat i s DVD-čkem tohoto "filmu" (v obouch případech tak předejdete utrpení). Pravděpodobně jde totiž o pokusného kravíka, jehož pokus o rychlejší rozmnožování se zadařil až moc dobře - tele se narodí březí (zřejmě se slepým střevem, vzhled potomků by tomu odpovídal) a jeho potomci budou již druhý den přežvýkávat vaše vnitřnosti. I kdybych filmu prominul tyto a jiné kraviny, tak pořád zůstává fakt, že čím déle běžel tím více jsem se nudil. Co naplat, že irský podzim zahrál skvěle..

Surfařka (2011)

Malý-velký film, který zahřeje a to nejen proto, že je natočen na slunné Havaji. Herkules nám sice trochu zestárl a už to není takový hipík, nicméně hrdinou a zachráncem zůstává. Ačkoliv mladá Bethany má mnohem větší koule než on. A o ní tu jde především. Moře, její druhý domov, jí vzalo kus jejího nesporného talentu. Ten kus byla její levá ruka, která přišla k chuti místnímu žralokovi. Ale Bethany odmítá své postižení a chce pokračovat v životě dál jako by se nic nestalo. A protože s jednou rukou se na ukulele opravdu hrát nedá, vrátila se na moře. Je to přeci pořád surfařka i když teď už neúplným tělem i duší. Záleží jen na ní jak se s tím popere............. Sic přikrášlen americkému publiku, je tento silný příběh stále postaven na skutečné události a připomíná nám, že i když se něco zdá nemožné, stačí jen opravdu chtít a dokážeme cokoliv.